Yerel Web3 Topluluğu yerinden edilmiş vatandaşlar için "İsrail Kripto Yardım"ı başlattı • Coinkolik
Yükleniyor...

Yerel Web3 Topluluğu yerinden edilmiş vatandaşlar için “İsrail Kripto Yardım”ı başlattı

Yardım kampanyası, Hamas teröründen etkilenen İsraillilere insani yardım için fon yaratmayı amaçlıyor.

kripto aid

Yardım kampanyası, Hamas teröründen etkilenen İsraillilere insani yardım için fon yaratmayı amaçlıyor.

İsrail’e karşı devam eden saldırıların ardından, kripto alanındaki yerel liderlerden oluşan bir kolektif, insani yardıma ihtiyaç duyan yerinden edilmiş vatandaşlar için fon toplamak amacıyla Crypto Aid Israel’i kurmak için bir araya geldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İsrail’e 4 binden fazla roket atılmasıyla birlikte, Hamas teröristleri Gazze Şeridi boyunca topluluklara sızdı ve sınır kasabası Sderot’a ve diğer topluluklara sızan düzinelerce silahlı kişinin saldırısıyla birleşerek İsrail Savunma Kuvvetleri birlikleriyle çatıştı. Şu ana kadar en az 900 İsrailli öldürüldü, 2 bin 600’den fazla kişi de yaralandı. Resmi raporlara göre, aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu en az 150 asker ve sivilin kaçırıldığı ve Gazze Şeridi’ne götürüldüğü tahmin ediliyor.

Hızlı ve verimli şekilde dağıtılması amaçlanıyor

Crypto Aid Israel, yerel Web3 topluluğunun saygın üyelerine emanet edilen ve BTC, ETH, USDT, USDC vb. dahil olmak üzere bir düzineden fazla kripto para biriminde bağış toplamak için kullanılacak bir multisig cüzdanına ev sahipliği yapıyor. Bağışların hızlı ve verimli bir şekilde dağıtılması için önde gelen bir İsrail bankası ve çok sayıda devlet kurumu ile ortaklıklar kuruldu.

Kripto varlıklarının yönetimiyle ilgili olarak Crypto Aid Israel, Fireblocks’un yardımını nezaketle kabul etti. Fonların cüzdandan çıkarılması için yedi imzacıdan en az dördünün imzasını gerektiren katı bir politika uygulandı. Crypto Aid Israel imzacılarının tümü yerel Web3 alanından saygın liderler olarak kaydedildi.

Yerel kripto organizatörü ve CryptoJungle CEO’su Ben Samocha ise konuyla ilgili şunları söyledi:

“İsrail şu anda Hamas teröristlerinin acımasız ve kışkırtılmamış saldırılarına maruz kalıyor. Her İsrail vatandaşı kendi hayatının ve ailesinin hayatta kalması için savaşıyor. En üst düzeyde desteğimize ihtiyaçları var ve Crypto Aid Israel ile bunu sağlamayı amaçlıyoruz. Evlerini kaybeden ailelere yiyecek ve barınak sağlamak için gerekli fonları toplamayı umuyoruz. Ayrıca bombardıman altındaki İsrailli sivil halka hijyen ve tıbbi ürünler sağlamayı ve İsrail halkının şu anda karşı karşıya olduğu dehşet için farkındalık yaratmayı umuyoruz. Özellikle ebeveynlerini cinayet ya da kaçırılma sonucu kaybeden İsrailli çocuklara kaynak sağlamayı umuyoruz. Lütfen bağışta bulunun ve kampanyamızı paylaşın – desteğiniz için teşekkür ederiz!”

Bağış yapmadan önce dikkat!

Bağış yapmadan önce, potansiyel kimlik avı dolandırıcılığı ve siber saldırılar nedeniyle, lütfen kripto cüzdan adresini resmi web sitesindeki doğrulanmış adresle karşılaştırın, böylece fonların size başka kaynaklar aracılığıyla gönderilmiş olabilecek adreslere gönderilmemesi son derece önemlidir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x