Yükleniyor...

Yuga Labs, NFT Fiyatları OpenSea’de Yükselmeye Başladı

NFT sektörünün öncülerinden olan Yuga Labs, beceri tabanlı oyunu Dookey Dash'in bir sonraki aşaması için NFT basımını başlattı.

yuga labs

NFT sektörünün öncülerinden olan Yuga Labs, beceri tabanlı oyunu Dookey Dash’in bir sonraki aşaması için NFT basımını başlattı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yuga Labs‘in Dookey Dash hamlesinin ardından OpenSea üzerindeki NFT’lerinin taban fiyatları yükseldi. NFT fiyatlarının yükselmesinin ardından topluluk üyeleri bu durumu olumlu karşıladılar.

Yuga Labs’in NFT Fiyatları Bir Süre Aradan Sonra OpenSea’de Yükselmeye Başladı

Yuga Labs’in yeni projesi olan HV-MTL (ağır metal) olarak adlandırılan 30.000 birimlik koleksiyonu, robotları andıran “mekaniklerden” oluşuyor.

Token’lar, koleksiyonun piyasaya sürülmesinden bu yana saatler içinde ikincil piyasalarda çoktan yükseldi. NFT pazar yeri OpenSea’den alınan verilere göre, koleksiyonun taban fiyatı yaklaşık 2.4 ETH bu da yaklaşık olarak 4.000 dolara denk geliyor. Bunun yanı sıra serinin OpenSea verileri ise şu şekilde, 4.850 ETH’nin üzerinde işlem hacmi ki bu da 8 milyon dolar ediyor.

yuga labs nft saldirisina ugrayabilir

HV-MTL koleksiyonundaki her NFT, bir “güç kaynağından” veya kullanıcıların Dookey Dash’teki puanlarıyla belirlenen bir nadirlik özelliğinden türetiliyor. Token’lar şu anda Evo 1’de ve kullanıcıların gelecek mini oyunlardaki başarısına bağlı olarak gelecekteki formlara dönüşecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x