Yükleniyor...

466 Milyon Dolarlık Bitcoin (BTC) Hareketi

Whale Alert tarafından, bu sabaha karşı 466 milyon dolarlık Bitcoin (BTC) işlemi yapıldığı aktarıldı.

bitcoin 466 milyon dolarlık transfer

Whale Alert tarafından, bu sabaha karşı 466 milyon dolarlık Bitcoin (BTC) işlemi yapıldığı aktarıldı. Kısa bir süre içerisinde birçok kripto para kullanıcısının dikkatini çeken işlemin büyük bir borsa tarafından yapıldığı düşünülüyor.

Büyük Bitcoin İşlemi

Bilindiği gibi günümüzde çok düşük işlem ücretleri ile rahatlıkla kripto para transferleri gerçekleştirilebiliyor. Geçtiğimiz aylarda Whale Alert tarafından bu anlamda birçok işlem bildirildi. Ancak bu sabah yapılan işlem ciddi anlamda dikkat çekiciydi. 466 milyon dolar değerinde 50 bin adet BTC, bu sabaha karşı kime ait olduğu belirlenemeyen bir cüzdandan diğer cüzdana gönderildi. Twitter üzerinden yorumlar yapan kripto para takipçileri, her ne kadar birçok tahminde bulunsa da bunun bir borsa tarafından gerçekleştirildiği düşüncesi ağır basıyor.

İşlem Ücreti Dikkat Çekti

466 milyon dolarlık bu işlemin bir diğer dikkat çekici tarafı, alınan işlem ücreti oldu. 50 bin adet BTC gönderimi sadece 0.38 dolara mal oldu. Bu kripto para ticaretlerinde işlem maliyetlerinin ne kadar düşük olduğuna harika bir örnek.

466 milyon dolarlık bitcoin


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x