Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Bitcoin Haberleri 8 Trilyon Dolarlık Yatırım Şirketi BlackRock CEO'sundan Heyecanlandıran Bitcoin Açıklaması

8 Trilyon Dolarlık Yatırım Şirketi BlackRock CEO’sundan Heyecanlandıran Bitcoin Açıklaması

ABONE OL:google-news

New York merkezli Amerikan global yatırım yönetimi şirketi BlackRock’un geçtiğimiz günlerde iki büyük fonuyla Bitcoin türev piyasasına giriş yapabilmek adına SEC’e başvuruda bulunduğunu duyurmuştuk. Yaklaşık 8 trilyon dolarlık varlık yöneten BlackRock’un CEO’su Bloomberg’e konuk oldu ve Bitcoin’e yönelik açıklamalarda bulundu.

Bloomberg ve diğer ana akım medya organlarının sıklıkla Bitcoin’e yer verdiğini belirten BlackRock CEO’su Larry Fink Bitcoin’in yeni bir değer deposu olabileceğini kaydetti. Bloomberg muhabirinin Bitcoin’e yönelik 2021 yılı beklentileri sorulduğunda Larry Fink Bitcoin piyasasının hala çok küçük olduğunu belirtti.

Bitcoin pazarında küçük hareketlilikleriyle büyük yükselişler yaşanabildiğini belirten BlackRock CEO’su Larry Fink Bitcoin piyasasının sakin yatırımcılar için olduğunu da sözlerine ekledi.

Bitcoin, Bloomberg sayesinde birçok insanın ilgisini çekmeyi başardı.

Fink, Bloomberg başta olmak üzere birçok medya platformunun Bitcoin’e sık sık yer verdiğini bu nedenle de birçok insanın Bitcoin’le ilgilenmeye başladığını belirtti. Bununla birlikte Fink, Bitcoin’in yeni bir değer saklama aracı olarak öne çıkabileceğini ancak öncelikle volatilite gibi çözülmesi gereken bazı problemlerin olduğunu sözlerine ekledi.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Tuncay Aydıner
Tuncay Aydıner
Coinkolik.com'un Yayın Koordinatörü olan Tuncay, 2017 yılından bu yana kripto para ve Blockchain gibi yıkıcı finansal teknolojilerle çok yakından ilgilieniyor. Sektörel gelişmeleri çok büyük bir titizlikle okuyucuya ulaştırmayı amaç edinen Tuncay şu ana kadar yerli ve yabancı birçok kripto para projesinde rol aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar