ADA coin fiyat tahmini: Kasım ayı için iki ihtimal var • Coinkolik
Yükleniyor...

ADA coin fiyat tahmini: Kasım ayı için iki ihtimal var

Son birkaç haftadır yükseliş seyrini sürdüren ADA token için Kasım ayı beklentileri pozitif yönde.

Cardano Ada cryptocurrency coin close up, in front of a price chart

Son birkaç haftadır yükseliş seyrini sürdüren ADA token için Kasım ayı beklentileri pozitif yönde. İki farklı senaryo üzerinde durulan token, yatırımcıların ilgisini çekmeyi sürdürürken yeni aya heyecan verici bir başlangıç yaptı.

Heyecan verici başlangıç

Cardano yatırımcıları Ekim ayına mutlu bir şekilde veda ederken, Kasım ayı popüler kripto para biriminin fiyat tarihinde heyecan verici bir başlangıç oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ekim ayındaki yüzde 15,4’lük heyecan verici yükselişin ardından Cardano’nun (ADA) Kasım ayı boyunca hareketli bir seyir izleyeceği öngörüldü. Ağustos ayından bu yana en yüksek fiyatına ulaşan popüler kripto para birimi, yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor.

Kasım ayı ADA fiyat tahmini

CryptoRank’in geçmiş verileri karmaşık bir tablo çizdi. Fiyat geçmişine göre, ADA token Kasım ayında aylık ortalama yüzde 43,5 gibi etkileyici bir getiri elde etti. Bununla birlikte, daha temkinli bir görünüm olan medyan aylık getiri, yüzde -2,5’lik bir düşüşe işaret etti.

Dolayısıyla ADA token için iki farklı senaryo üzerinde duruluyor. Yüzde 43,5’lik bir artışla token başına 0,41 dolara yükseliş ya da ADA başına 0,279 dolara düşüş şeklinde öngörüler yapıldı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x