Yükleniyor...

Alibaba Cloud, Sui Blockchain Geliştiricisi ile Anlaştı!

Sui Katman-1 blockchain'in ilk geliştiricisi Mysten Labs, dev teknoloji şirketi Alibaba Cloud ile anlaşma imzaladığını duyurdu.

alibaba

Sui Katman-1 blockchain’in ilk geliştiricisi Mysten Labs, dev teknoloji şirketi Alibaba Cloud ile anlaşma imzaladığını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

235 milyar dolarlık piyasa değerine sahip olan Çin’li dev teknoloji şirketi Alibaba‘nın yan kolu Alibaba Cloud, Sui ile ortaklıklarını duyurdular. Alibaba Cloud, yapmış olduğu bu ortaklığı “Web2 teknolojisiyle birleşen insanları Web3 teknolojisine çekmeyi hedeflediğini” bildirdi. Web3 teknolojisine yönelik çalışmalara adım atan Alibaba Cloud, yaptığı paylaşımlar ile bu teknolojiye olan güvenini dile getiriyor.

sui.io v2 1
30

Alibaba Cloud, Web3 Teknolojisine Güveniyor

Web3 teknolojisine yönelik yaptığı çalışmalar ile son günlerde dikkatleri çeken Alibaba Cloud, Web3’e yönelik yaptığı ortaklıkla beraber e-ticaret ve ödeme yöntemleri için planlar kuruyor. Ödeme sektörleri ve e-ticaret için potansiyel fırsatları araştıran Alibaba Cloud, bu yöndeki çalışmalarını sürdüreceğini vurguladı.

Teknolojinin öncü şirketlerinden Alibaba, atmış olduğu bu adım ile birlikte Web3 sektörü için önemli bir yere sahip durumda. Öncelikle Web2 tarafında yoğunlaşan insanları, Web3 teknolojisine çekmeyi hedeflediğini belirterek şirket için e-ticaret ve ödeme sektörlerine yönelik fırsatları araştırmaya devam ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x