Yükleniyor...

ConsenSys, Hal’ı Satın Aldı

Kripto ve Blockchain alanında hizmet veren şirketlerin yönünü çevirdiği alanlardan olan Web3 alanlarında yatırımlar gelmeye devam ediyor.

ConsenSys, Hal'ı Satın Aldı

Kripto ve Blockchain alanında hizmet veren şirketlerin yönünü çevirdiği alanlardan olan Web3 alanlarında yatırımlar gelmeye devam ediyor.

Blockchain yatırım şirketi olan ConsenSys, Web3 hakimiyetini güçlendirmek adına Hal‘ı satın aldı. Hal, kullanımı kolay bir Blockchain aracı olarak karşımıza çıkıyor.

ConsenSys, Web3 Alanında Yatırımlarına Devam Ediyor

Ethereum geliştirme şirketi ConsenSys, Blokchain verilerini inceleyen ve kullanıcıların ticaret, yönetişim oylaması gibi hizmetler sunan Hal’ı bünyesine kattı. Bunların yanında Blockchain aracı olan Hal, şirketlerin vergi uyumluluğu gibi hizmetler de sunuyor.

ConsenSys’in gerçekleştirdiği bu satın almayla birlikte şirkete 10 Hal çalışanı katılacak. Ek olarak satın almanın ardından şirket daha fazla veriye sahip olabilecek böylece kendi altyapısını daha da güçlendirmesine olanak bulacak.

Infura’nın kurucu ortağı olan EG Galano satın alımın ardından, yeni internet dönemini oluşturmanın vaktinin geldiğini paylaştı. Ek olarak Galano konu hakkındaki yorumlarını söyledi:

“Son birkaç yılda, daha düşük kod kullanmayı ve hatta kod tipi araçları hiç kullanmamayı amaçlayan, ancak geliştiricilerin tipik olarak sahip olduğu aynı işlevselliğe sahip yeni bir oluşturucu çeşidi geliştirilebildiğine tanıklık ettik.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner