Ev Konforunda Kripto Para Madenciliği Yapmak Artık Mümkün • Coinkolik
Yükleniyor...

Ev Konforunda Kripto Para Madenciliği Yapmak Artık Mümkün

Bir çok insan kripto para madenciliği konusunda küçükte olsa bilgiye sahip, ancak madencilik yapmayı pek düşünmüyor.

Coinmine One Kripto Para Madenciliği

Bir çok insan kripto para madenciliği konusunda küçükte olsa bilgiye sahip, ancak madencilik yapmayı pek düşünmüyor. Bunun ilk nedeni nereden başlayacaklarını bilmemeleri. Çünkü süreç son derece tekniki bilgi gerektiriyor.

Popüler kripto paralar için madencilik gücünün hesaplanması, hesaplanan madencilik gücüne göre donanıma yatırım yapılması gibi bir yığın gereksinim söz konusu.

Coinmine Adlı Yeni Bir Şirket Süreci Daha Kolay Hale Getirmek İstiyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinmine One adlı bir cihaz ile ev konforunda kripto para madenciliği yapılabiliyor. Cihaz sayesinde madencilik daha kolay hale geliyor. Madencilik işlemlerini otomatikleştirmek için cihazı kişisel bilgisayarlara bağlıyorsunuz ve bir mobil uygulama aracılığıyla kontrol ediyorsunuz. Cihazın bir PlayStation’dan daha az güç tükettiği ve 799 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip.

Coinmine’nin ardındaki genel fikir, kripto para dünyasını daha erişilebilir hale getirmek. İnsanlar her kripto para birimi hakkında kolayca genel bir bilgi edinebilir, ancak her zaman birkaç Bitcoin veya Ethereum satın almanın ötesine geçmeleri son derece zordur.

Coinmine One, Bitcoin madenciliği için yeterinde güçlü değil, ancak Ethereum, Ethereum Classic, Monero ve Z-Cash dahil olmak üzere diğer popüler kripto para birimleri için madencilik yapabiliyor.

Tüm bunlara ek olarak Coinmine, yeni kripto para birimi ağları eklemesine olanak tanıyan bir işletim sistemi ile geliyor. Esasen bu, kullanıcıların gelecekte ortaya çıkacak yeni kripto para birimleri için madencilik yapabilmeleri için sunuluyor. Zaten Coinmine One ile popüler olan kripto paralar için madencilik yaparak zengin olmayı beklemek mümkün değil.

Fortune’ye göre cihaz, kazılan kripto paraları kendi sunucularından depolaması karşılığında yüzde 5 oranında kesinti yapıyor. Koyu kripto para fanatikleri cihaz karşısında muhtemelen heyecanlanmayacaklardır. Bu oldukça normal, çünkü cihaz o tip kullanıcıları hedeflemiyor. Bunun yerine kripto para dünyasının madencilik tarafına geçmek isteyen, kısacası yeni başlayan kullanıcılar hedefleniyor.

Coinmine şu anda ön siparişe sunulmuş durumda. Buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x