Fidelity, Kurumsalların Kripto Paralara Yöneldiğini Belirtti • Coinkolik
Yükleniyor...

Fidelity, Kurumsalların Kripto Paralara Yöneldiğini Belirtti

Varlık yönetim devi Fidelity, her yıl düzenlediği kurumsal yatırımcılar anketinin dördüncü yılını olumlu sinyaller ile tamamladı.

Fidelity Kurumsallarin Kripto Paralara Yoneldigini Belirtti

Varlık yönetim devi Fidelity, her yıl düzenlediği kurumsal yatırımcılar anketinin dördüncü yılını olumlu sinyaller ile tamamladı.

Kripto para pazarına kurumsal yatırımcılar akın etmeye devam ediyor. Bunlardan biri olan Fidelity, kripto paralara daha güçlü adımlar atmak için çalışmalarına hız verdi. Firmanın Fidelty Digital Assets bölümü, 28 Ekim tarihinde müşterileri için Ethereum (ETH) ticaretini başlatacak. Ayrıca güçlü varlık yönetim şirketi, bir ayda 5 milyon dolar toplayan Ethereum Endeks Fonu‘nu başlattı.

Fidelity, Kripto Para Sektörünün Potansiyellerini Takip Ediyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Popüler varlık yönetim şirketi, kurumsal yatırımcısını kripto paralar ile buluşturmaya devam ediyor. Ayrıca şirket, her yıl düzenli olarak kurumsal yatırımcılar hakkında anket düzenliyor.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen anket sonuçlarına göre, şirket bünyesindeki kurumsal yatırımcıların yüzde 74‘ü kripto paralara yatırım yapmak istiyor. Ankete katılan kurumsalların yüzde 58‘i ise bu yılın ilk yarısında kripto yatırımı yaptı. Boğa piyasasından ayı piyasasına geçişi kapsayan bu anket, 2 Ocak ile 24 Haziran arasını kapsıyor.

Varlık yönetim şirketinin anketinde, küresel ölçekli 1.052 kurumsal yatırımcı bulunuyor. Katılımcılar arasında, aile şirketleri ve vakıflar gibi kuruluşlar da yer alıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x