Yükleniyor...

Ripple CEO’su, Coinbase CEO’sunun Açıklamasını Alaya Aldı

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, Coinbase CEO'su Brian Armstrong'un "kabilecilik" açıklamasıyla alay etti.

ripple ceosu

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Coinbase CEO’su Brian Armstrong’un “kabilecilik” açıklamasıyla alay etti.

Bitcoin boğası Anthony Pompliano ile röportaj yapan Armstrong, kripto sektöründe kabilecilikten hoşlanmadığını dile getirdi. Garlinghouse ise bu yorumdan hoşlanmamış görünüyor.

Ripple CEO’su, Armstrong ile Alay Etti

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, projeler arasında daha fazla işbirliği yapılması gerektiğini ve kripto para sektöründe kabilecilikten hoşlanmadığını dile getirdi. Ona göre bu durum ekonomik özgürlüğün artmasının önünde büyük bir engel teşkil ediyor.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, bu açıklamayı samimi bulmamış gibi görünüyor. Garlinghouse’a göre Armstrong, kripto sektöründe kabileciliği destekleyen kişiler arasında yer alıyor.

SEC’in Ripple’a açmış olduğu davanın ardından Coinbase, XRP’yi delist ettiğini duyurmuştu. Bu da Armstrong’un büyük bir XRP düşmanı olarak görülmesine yol açmıştı. Armstrong’un bu hamlesi, “projeler arasında daha fazla işbirliği yapılması” gerektiğine ilişkin açıklamasıyla çelişiyor.

Coinbase CEO’su buna rağmen kısa bir süre önce SEC ve Ripple arasındaki dava ile ilgili olarak Ripple lehine konuştu.

SEC ve CFTC’nin Ethereum konusunda görüş ayrılığı yaşaması da Armstrong’un gündeminde yer almıştı. Armstrong, Ethereum üzerindeki baskının kabul edilemez olduğunu ifade etmiş ve bu sebeple XRP topluluğunun tepkisini çekmişti.

Bilindiği üzere Ethereum ve XRP toplulukları zaman zaman sosyal medya üzerinde karşı karşıya gelebiliyor. Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, XRP’yi bir “shitcoin” olarak tanımlamıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x