Yükleniyor...

Fireblocks, Solana Uygulamaları için Destek Ekledi

Kripto para hizmetleri şirketi Fireblocks, Solana DeFi ekosistemi, NFT ve diğer Web3 faaliyetleri için destek sağlamaya başladığını açıkladı.

Fireblocks Solana Uygulamalari icin Destek Ekledi

Kripto para hizmetleri şirketi Fireblocks, Solana DeFi ekosistemi, NFT ve diğer Web3 faaliyetleri için destek sağlamaya başladığını açıkladı.

Fireblocks daha önce Solana’nın tokeni (SOL) ve ağdaki USDC gibi stablecoin’ler için destek sağlıyordu. Şimdi, kullanıcılar artık doğrudan Fireblocks platformundaki uygulamalarla etkileşime girebilecek ve güvenlik için optimize edilmiş oluşturma araçlarına erişebilecek.

Fireblocks, Solana Uygulamalarını Destekleyecek

Fireblocks, Solana tabanlı uygulamaları destekleyerek kullanıcılarının Solana üzerine kurulu merkezi olmayan uygulamalarla doğrudan bağlantı kurmasını ve etkileşimde bulunmasını sağlayacak. Geliştiriciler ayrıca Solana’nın ekosisteminde çalışan üreticiler için güvenliği artıran araçlardan da yararlanabilecek.

Fireblocks CEO’su Michael Shaulov, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Fireblocks’un Web3 Motoru, Solana üreticilerine, müşterileri için blok zincirine ve uygulama ekosistemine erişim söz konusu olduğunda en yüksek düzeyde güvenlik sunuyor”

Fireblocks’un yaklaşık 35 blockchain ağına bağlantısı bulunuyor ve Animoca, MoonPay, Xternity Games, Griffin Gaming, Wirex ve Utopian Game Labs dahil olmak üzere Web3 şirketleri ile çalışıyor.

Solana, haberin yazım tarihi itibariyle, TVL’sinde (toplam kilitli değer) yaklaşık 1,4 milyar dolar tutuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner