Flux (FLUX) yükselişe zemin hazırlıyor! • Coinkolik
Yükleniyor...

Flux (FLUX) yükselişe zemin hazırlıyor!

Son bir haftada yüzde 15 yükselen Flux (FLUX), pozitif piyasanın da etkisiyle kırılıma yaklaşıyor.

Flux kripto para

Son bir haftada yüzde 15 yükselen Flux (FLUX), pozitif piyasanın da etkisiyle kırılıma yaklaşıyor.

Kripto para piyasası son günlerde boğa koşusunun sinyalini veren bir yükseliş yaşıyor. Özellikle Bitcoin (BTC), günü yüzde 12’den fazla artışla geçiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BTC’deki bu olumlu hava, altcoin’lere para girişini hızlandırdı. Birçok altcoin’de keskin yükselişler gözlemlendi. Mina, yüzde 100’e varan bir yükseliş ile gündeme damga vurdu.

Diğer taraftan bazı altcoin’lerde de yükseliş için kırılımlar yaklaşıyor. FLUX, yaşadığı son yükseliş ile birlikte boğa koşusuna perde araladı.

Flux (FLUX), potansiyel bir boğa koşusuna hazır!

Bitcoin’in (BTC), 35 bin dolara varan yükselişi, altcoin’leri hareketlendirdi. Türk yatırımcıların da yakından takip ettiği Flux (FLUX), son 24 saatte yüzde 10’dan fazla yükseliş yaşadı.

FLUX, yaşadığı bu artış ile birlikte 0,3650 dolar direncini test etti. Popüler kripto para birimi, 0,3650 doları aşması halinde büyük bir çıkış yaşayabilir.

Flux kripto para

FLUX, piyasa pozitif kaldıkça ve spot alımlar devam ettikçe yükseliş potansiyelini sürdürebilir. 114 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olan FLUX, olası bir yükseliş ile beraber direnç noktalarını aşarsa 0,7728 dolara dayanabilir.

FLUX’un önünde 0,3650 dolar direnci bulunuyor. Bu direnç, güncel piyasa koşullarında aşılması zor görünmüyor. Ancak kripto piyasasının BTC’nin düzeltme yapma ihtimali ile her an düşüş yaşayabileceği de unutulmamalı. FLUX’un 0,3650 direncini aşması halinde, sonraki hedefi majör direnç noktası olan 0,4050 dolar seviyesi olacaktır. Bu bölge, FLUX’a gelecek güçlü alımlar ile aşılırsa, 0,7728 dolar yükselişi masada yer almaya devam edebilir.

Diğer taraftan FLUX, piyasa koşullarının değişmesi halinde 0,3223 dolar bölgesindeki destek noktasını test edebilir. Bu destek noktasının satış baskıyıla kırılması halinde FLUX, 0,30 dolara temas edebilir. Hali hazırda dip bölgede bulunan FLUX, 0,30 doların da altına düşerse 0,2750 doları güçlü bir şekilde savunabilir.

Flux, bulut madenciliği yapılabilen ve bulut işlemlere odaklanan bir Web3 projesi olarak öne çıkıyor. Flux, bulut tabanlı bir blockchain projesi olarak, kendi ağını geliştirmeye devam ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x