Yükleniyor...

FOX Muhabiri, XRP Topluluğunu Hedef Aldı!

FOX muhabiri Charles Gasparino, Ripple (XRP) topluluğunun Ethereum (ETH) ile ilgili her şeyden nefret ettiğini dile getirdi.

FOX Muhabiri XRP Toplulugunu Hedef Aldi

FOX muhabiri Charles Gasparino, Ripple (XRP) topluluğunun Ethereum (ETH) ile ilgili her şeyden nefret ettiğini dile getirdi.

FOX muhabiri Charles Gasparino, kripto para piyasasına yönelik açıklamalarıyla gündemden düşmüyor. Gasparino, özellikle Ripple (XRP) tarafına yönelik sert cümleleriyle dikkatleri üzerine çekti. FOX muhabiri, SEC ve Ripple arasındaki davanın olumsuz sonucunun XRP‘nin yatırımcılarını ağır bir şekilde etkileyeceğini iddia etmişti. Muhabir son olarak, XRP topluluğunun Ethereum ile ilgili her detaya nefret duyduğunu dile getirdi.

FOX Muhabiri, Yine XRP Tarafına Yönelik Açıklamalarda Bulundu

FOX muhabiri Charles Gasparino, Ethereum (ETH) ile yakın ilişkisi olan tüm tanıdıklarının Ripple’ın (XRP) davayı kazanmasını istediğini söyledi. Gasparino, XRP topluluğunun Ethereum‘a duyduğu nefretin saçma olduğunu belirtti.

Twitter üzerinden paylaşımda bulunan Gasparino, XRP yatırımcılarını hedef alan açıklamalarda bulundu. Muhabir, Ethereum’a duyulan nefreti saçma olarak değerlendirdi. Ünlü muhabirin bu paylaşımına Ripple topluluğundan yoğun eleştiriler geldi.

Ripple topluluğundan Crypto Eri, Gasparino’nun sözlerine yanıt vermekten çekinmedi. Eri, XRP tutan yatırımcıların aynı zamanda Ethereum da tuttuğunu dile getirdi. Eri, Ripple topluluğunun sadece Ethereum kurucularının ve SEC yetkililerinin eylemlerinden rahatsız olduğunu aktardı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x