Yükleniyor...

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, Yeni Planını Hazırladı

FTX CEO'su Sam Bankman-Fried (SBF), Binance'ın anlaşmadan çekilmesinin ardından yeni yol haritasını planladı.

FTX CEOsu Sam Bankman Fried Yeni Yol Haritasini Belirledi

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried (SBF), Binance‘ın anlaşmadan çekilmesinin ardından yeni yol haritasını planladı.

Kripto para piyasasındaki çalkantılar devam ediyor. Kripto piyasası küresel anlamda, Binance ve FTX arasında yaşanan olaylara odaklanmış durumda. Binance CEO‘su Changpeng Zhao (CZ), FTX satın alımından vazgeçtiğini bildirdi. Bunun sarsıntılı etkisine değinen SBF, yeni planını hazırladı. Ortaya atılan iddialara göre, SBF’nin ekibine yaptığı konuşmalar basına sızdırıldı. Bu konuşmalarda patron, çalışanlarına atılacak adımlardan bahsetti.

FTX, Yatırım ve Yatırımcı Arayacak

The Block tarafından yapılan habere göre, Sam Bankman-Fried’ın (SBF) çalışanlarına yaptığı konuşmalar ortaya çıktı. Bu konuşmalar, borsanın sonraki adımlarını öne çıkardı.

Binance’ın geri adım atmasıyla iflas dedikodularına maruz kalan FTX, kısa zaman önce Tron kurucusu Justin Sun‘dan destek aldı. Sun, FTX’i kurtarmak için elinden geleni yapacağını belirtti.

Çalışanlarına yaptığı konuşmada SBF, önceliklerinin bağış toplamak ve yeni yatırımcılar çekmek olduğunu dile getirdi. Yeni yol haritasında dört aşamalı bir plan oluşturuldu. Bu planlamanın en başında, popüler kripto para borsasının yatırımlar çekmesi yer alıyor.

Planlamanın ikinci aşamasında, yeni yatırımcılar aramak ve müşterilere ödemeleri gerçekleştirmek yer alıyor. Üçüncü aşama ise çalışanları kapsıyor. SBF, kendi durumunu ise son aşamaya bıraktı. Kaptan, gemisini terk etmiyor. Tüm bunları çalışanlarına ileten SBF, işten çıkanlara saygı duyacağını da dile getirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x