FTX Müşterilerinin Talepler için Eylül Sonuna Kadar Süresi Var • Coinkolik
Yükleniyor...

FTX Müşterilerinin Talepler için Eylül Sonuna Kadar Süresi Var

İflas eden borsa FTX'in eski müşterileri talep sunmak için Eylül'ün sonuna kadar süresi bulunuyor.

İflas eden borsa FTX’in eski müşterileri talep sunmak için Eylül’ün sonuna kadar süresi bulunuyor.

Geçtiğimiz yıl FTX, kardeş şirketleri ile birlikte iflas ederek kripto para sektöründe derin bir yara açtı. Kullanıcıların milyonlarca doları piyasadan uçarken mahkemede hak arayışı ise sürüyor.

FTX, Eski Kullanıcılarına Eylül Sonuna Kadar Plan Sunmak Zorunda

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto borsası FTX‘in eski müşterilerinin, Alameda Research ve bağlı şirketlerin iflasına talepte bulunmak ve Bölüm 11 yeniden yapılandırma planını oylamak için 29 Eylül’e kadar süreleri bulunuyor. Taleplerin, müşterinin varlığın türünü (kripto para birimi, fiat veya NFT) belirtmeyi ve taleplerin ABD doları cinsinden olması gerekmekte. Her eski müşteri, Müşteri Talepleri Portalı’na bağlantı içeren bir e-posta alacaktır.

ftx 3

FTX CEO’su John Ray III’e göre, borsa müşterilerine 8,7 milyar dolar borçlu olduğunu belirtmiştir ve likit varlıklarda yaklaşık 7 milyar dolar toplamıştır. Ancak, Avrupa ve Japon varlıklarını içeren ayrılmış hesaplar hakkında bilgi eksikliği olduğu belirtilmektedir. Japonya, FTX müşterisi olmak için Mt. Gox düzenlemeleri nedeniyle üçüncü taraf koruyucuların kullanılması gereken bir ortam olarak öne çıkmaktadır.

Bu süreçte, eski FTX müşterileri taleplerini sunmak ve iflas masasına katılmak için gerekli adımları takip etmelidir. Daha fazla ayrıntı ve uygun borçlu şirketlerin listesi için müşterilere sağlanan Müşteri Talepleri Portalı’na başvurulmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Oğuzhan
Oğuzhan
5 ay önce

Bu bireysel yatırımcılar için mi şirketler için mi

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x