FTX ve Genesis, iflas davası için el ele verdi! • Coinkolik
Yükleniyor...

FTX ve Genesis, iflas davası için el ele verdi!

FTX ve kripto kredi kuruluşu Genesis, FTX'in iflas davasında getirdiği iddiaları çözmek için prensipte anlaşmaya vardığını açıkladı.

ortaklık

FTX ve kripto kredi kuruluşu Genesis, FTX’in iflas davasında getirdiği iddiaları çözmek için prensipte anlaşmaya vardığını açıkladı.

27 Temmuz’da, her iki şirketin hukuk müşavirleri, iflas Yargıcı Sean Lane’e bir anlaşma üzerinde anlaştıklarını belirten bir mektup gönderdi. Ancak anlaşma prensipte ve anlaşmaya ilişkin herhangi bir ayrıntı içermiyor. Her iki firma da iflas etmiş durumda ve mahkeme gözetimindeyken alacaklılar için para toplamaya çalışıyor.

94f498f5 be9b 4930 9166 cf627adf88b2

Borçlulara karşı iddiaların çözülmesi amaçlanıyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Anlaşma, FTX’in Genesis borçlularına karşı iddialarını çözecek ve bu durumun tersi de geçerli olacak. Ayrıca, bu taleplerle ilgili bekleyen önergeleri de geri çekecektir. Her iki taraf da anlaşmayı direkt olarak belgelemek ve mahkeme onayını almak çabasını sürdürüyor. Şimdilik yalnızca prensipte anlaşmaya varan şirketler, işi resmiyete dökmek için birçok faaliyetini hızlandırdı.

FTX ve Genesis, şartları sonuçlandırmak, zaman tanımak, mevcut önergeler ve bilgilendirmele için tarihlerin ertelenmesini talep etti. İki firmanında geçtiğimiz aylarda iflas etmesi, şu anlık prensipte olsa da gelecekteki olası bir resmi anlaşma için birçok tartışma konusu yarattı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x