FTX'ten yeni haber geldi: FTT'de yüzde 27 arttı! • Coinkolik
Yükleniyor...

FTX’ten yeni haber geldi: FTT’de yüzde 27 arttı!

FTX Claim Portal'ın açılmasıyla birlikte FTX Token (FTT) patlama yaptı, borsa token'ı, son 24 saatte yüzde 27,50 oranında yükseliş sergiledi.

ftx iflas

FTX Claim Portal’ın açılmasıyla birlikte FTX Token (FTT) patlama yaptı, borsa token’ı, son 24 saatte yüzde 27,50 oranında yükseliş sergiledi.

11 Temmuz’da Claim Portal’ı başlattığını duyuran FTT, kripto endüstrisinde büyük bir gündem yarattı. FTX alacaklıları adına açılan portal, ilk gününden rekor talep gördü. Hatta yoğunluktan dolayı zaman zaman portalda sistem kesintileri yaşandı. FTX’in bu hamlesi ise, direkt olarak borsa token’ı olan FTT’ye yansıdı. FTT, son bir gün içinde yüzde 30’a yakın değer kazandı.

20230712 120905

FTX hamlesi, FTT’yi canlandırdı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir süredir stabil fiyatlayan FTT, FTX’in Claim Portal’ını duyurmasından sonra sıçrama yaptı. 1,43 dolardan 1,82 dolara yükselmeyi başaran borsanın token’ı, kısa sürede yüzde 27,50 artış yaşadı. Yükseldiği seviyeyi koruyamayarak geri çekilen FTT, haberin yazımı itibariyle 1,63 dolardan işlem görüyor. FTX tarafındaki pozitif hareketlilik devam ettiği sürece, FTT fiyatı volatil seyredebilir.

FTT’deki fiyat yapısı, kripto ekosisteminde tartışma konuları yarattı. Geçmiş dönemde yapmış olduğu iflas bildiriyse sektörü sallayan FTX, çoğu kripto yatırımcısına hala net olarak güvenmiyor. Ek olarak FTX’in yeni hamleleri, sosyal medyada gündem oldu. Birçok fenomen ve yetkili isim, FTX’ten ne olursa olsun, uzak durulması gerektiğiyle ilgili söylemlerde bulundu.

Ekran Resmi 2023 07 12 11.51.08


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x