Gary Gensler, Gündem Hakkında Açıklamalarda Bulundu
Yükleniyor...

Gary Gensler, Gündem Hakkında Açıklamalarda Bulundu

SEC Başkanı Gary Gensler, CNBC'de çıktığı yayında gündem hakkında açıklamalarda bulunuyor.

gary gensler sec

SEC Başkanı Gary Gensler, CNBC’de çıktığı yayında gündem hakkında açıklamalarda bulunuyor.

Binance ve Coinbase gibi kripto borsalarına açılan davaların ardından, SEC Başkanı Gary Gensler‘den açıklamalar geliyor. Gensler, CNBC’de katıldığı bir programda, gündem hakkında konuşuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Gensler, kriptonun diğer menkul kıymetlerden farkının olmaması gerektiğini ve bu nedenle uyumlu olması gerektiğini belirtti. Gensler, daha fazla dijital paraya ihtiyaç duyulmadığının da altını çizdi.

Gary Gensler, Kripto Endüstrisine Değindi

SEC Başkanı Gary Gensler, gündem hakkında açıklamalarda bulunuyor. CNBC’deki Squawk on the Street programına katılan Gensler, son olaylara karşı SEC’i savunuyor.

Gensler, kripto paralarda gerçek bir değer varsa bu noktada SEC‘in güvenilirlik konusunda uyum sürecini sağlayacağından bahsetti. SEC’in kötü bir aktör olmadığını savunan Gensler, uyum söylemlerinin altını çizdi.

Gensler, kripto endüstrisiyle iş birliği yapabileceklerini belirtirken, Satoshi Nakamoto’nun önemli bir girişimde bulunduğunu aktardı. Ayrıca Gensler, kripto paraların spekülatif olduğunu ve uyum içerisinde hareket etmediğini yineledi. SEC Başkanı, genel olarak ABD Temsilciler Meclisi’nde gerçekleştirdiği konuşmaları, bu yayında da tekrarladı.

Kripto para piyasası, Gensler ile borsa liderleri arasındaki çatışmadan dolayı çalkantılı bir süreçten geçiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x