Yükleniyor...

Gateio, Hong Kong Kervanına Katılan İsimler Arasında

Global kripto borsası Gateio, Hong Kong merkezli yeni bir kuruluşu olan Gate HK adına kripto lisans başvurusunda bulundu.

gateio kripto borsasi

Global kripto borsası Gateio, Hong Kong merkezli yeni bir kuruluşu olan Gate HK adına kripto lisans başvurusunda bulundu.

Popüler kripto para borsası Gate.io’nun Hong Kong merkezli şirketi Hippo Financial Services Limited, mevcut başvuru süreçlerini tamamlayarak TSCP Lisansı almaya hak kazandı. Bu gelişmenin ardından Gateio, Hong Kong pazarında daha fazla söz sahibi olmak için yeni bir hamle yaptı. Gateio, Hong Kong merkezli Gate HK adına gerekli kripto lisans başvurusunu tamamladı.

Gateio, Hong Kong Pazarına Kripto Lisansı Başvurusuyla Göz Kırptı

Küresel çapta popülerlik kazanan kripto para borsalarından Gate.io, Hong Kong merkezli operasyon yürüten şirketi Hippo Financial Services Limited adına TCSP Lisansı’nı aldı. Borsa, lisans sürecinin ardından bölgedeki faaliyetlerini genişletmek amacıyla Hong Kong piyasası için tasarlanan ve yeni bir kuruluş olan Gate HK’yi başlatmalarına olanak tanıyacak yeni bir lisans başvurusunda bulundu.

Hong Kong pazarındaki varlığını genişletmeyi planlayan Gate.io, bölgede faaliyet gösteren tröst veya işletme gibi kuruluşlar için gerekli olan TCSP lisansını alarak stratejik bir adım attı. Bu hamleyle birlikte, sanal varlıkların gözetimini sağlamaya odaklanan Hippo Financial Services, aktif olarak yerel operasyonları yönetiyor. Ayrıca ayrılan bütçeyle hizmet altyapısının ve müşteri varlıklarının güvenliğini sağlayacak ekipler de oluşturuluyor.

Gate.io, küresel kripto yatırımcılarıyla olan ilişkisini derinleştiriyor 

Gateio’nun Hong Kong kolu olan Gate HK’nin, yeni kripto para lisans başvuru sürecinin ardından, yakın bir dönemde faaliyete geçmesi bekleniyor.

Bu gelişme, mevcut piyasada bulunan blockchain teknolojilerinin benimsenmesi ve sanal varlıkların yaygınlaştırılmasında büyük önem taşıyor. Atılan adımlar, yalnızca Gateio’nun küresel kripto yatırımcılarıyla olan ilişkisini derinleştirmekle kalmayıp, aynı zamanda borsaya duyulan güvenin de artmasını sağlayacak.

“Gate.io, yeni bir kripto lisansı için hazırlıklarına devam ediyor”

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden Hong Kong’daki yeni gelişmelere ilişkin açıklamalarda bulunan Gateio Kurucusu Dr. Han Lin, şunları söyledi;

“Hong Kong için çok heyecanlıyım. Hong Kong’da TCSP lisansını alan Gateio, ayrıca yeni bir kripto lisansı için hazırlıklarına devam ediyor. Titiz çalışmalar yürüten Gate HK, özel olarak tasarlanan yeni bir değer olarak, Hong Kong’un büyüyen kripto pazarına hizmet etmek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bizi takip etmeye devam edin.”

Gateio, halihazırda düzenleyici hususlara uymaya devam ediyor. Öte yandan, altı ayı aşkın bir süredir Hong Kong’da yerleşik bir ekibe sahip olan borsa, yakında kurulacak Gate HK kuruluşu ve sanal varlık saklama hizmetleri için güvenli ve saygın bir platform sağlamak adına iyi bir temel inşa ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x