Gateio'daki Likidite Sorunları, Borsa Token'ını Sarstı • Coinkolik
Yükleniyor...

Gateio’daki Likidite Sorunları, Borsa Token’ını Sarstı

Gateio hakkında piyasada dolaşan likidite problemlerine dair haberler, borsanın kendi token'ı olan GT Token'da yüzde 10'luk bir düşüşe yol açtı.

gate

Gateio hakkında piyasada dolaşan likidite problemlerine dair haberler, borsanın kendi token’ı olan GT Token’da yüzde 10’luk bir düşüşe yol açtı.

Popüler kripto para borsası Gate.io, kendisi hakkında dolaşan likidite sorunlarına dair açıklama yaparak iddiaları reddetti. Bu iddialar, borsanın Multichain isimli bir protokolle bağlantılı olduğu ve bu sebeple ödeme problemleri yaşadığı söylentilerinden kaynaklanıyordu. Gate.io, işlemlerinin normal bir şekilde devam ettiğini ve Hong Kong’da platform oluşturmaya çalıştıklarını belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ayrıca analitik firma olan Arkham Intelligence, 24 Mayıs’ta Gate.io’ya büyük miktarda Multichain tokenin girişini gösteren verileri paylaştı. Yaşanılanlardan sonra bunun sebebinin Multichain ekibinin tutuklandığına dair söylentilerle bağlantılı olduğu düşüncesi ortaya atıldı.

Borsa Token’ı Giderek Değer Kaybediyor

Gateio borsasının kendi token’ı olan Gate Token, son haberlerden sonra 4,42 dolara gelerek yüzde 10,17’lik bir düşüş gösterdi. Uzun zamandır böylesine bir değer kaybetmeyen Gate Token, borsa bazlı korkuları da arkasından getirdi. 4,90 dolardan anlık olarak 4,42 dolara temas eden Gate Token, güncel olarak 4,45 dolardan işlem görüyor.

Borsa, konuyla ilgili gerekli açıklamaları yapsa da Gateio yatırımcıları, konu hakkındaki şikayetlerini dile getirmeye devam ediyor. Yalnızca borsa bazlı değil, kripto endüstrisini net olarak etkileyebilecek bu olay, sosyal medyada büyük tartışma konuları başlattı.

Ekran Resmi 2023 06 01 11.56.27

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x