Gemini İkizleri, Kripto Gidişatına Değindi • Coinkolik
Yükleniyor...

Gemini İkizleri, Kripto Gidişatına Değindi

Gemini'nin kurucu ikizleri, ABD'de devam eden kripto baskılarının neticesinde mevcut hükümetin genç seçmenleri kaybedebileceğini belirtti.

winklevoss kripto

Gemini’nin kurucu ikizleri, ABD’de devam eden kripto baskılarının neticesinde mevcut hükümetin genç seçmenleri kaybedebileceğini belirtti.

Kripto endüstrisindeki çalkantılı gidişat, farklı yorumları da beraberinde getiriyor. ABD’li düzenleyicilerin kripto üzerinde uyguladığı baskılar, piyasanın gidişatını olumsuz etkiliyor. Gemini borsasının kurucuları Winklevoss ikizleri, bu gidişatın sonucunda mevcut ABD hükümetinin zararlı çıkacağını belirtti. Gemini ikizleri, önümüzdeki yıl gerçekleşecek ABD seçimlerini işaret etti.

Gemini İkizleri, Kripto Baskısının ABD Hükümetine Zarar Vereceğini Söyledi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Gemini kurucuları Winklevoss ikizleri, geçtiğimiz günlerde gündeme yönelik çarpıcı açıklamalarda bulundu. İkizler, ABD Başkanı Joe Biden ve Demokratların kripto baskısı sonucunda oy kaybedeceğini aktardı.

İkizlerden Cameron Winklevoss, Demokratların takındığı kripto karşıtı tavrın genç seçmenleri olumsuz yönde etkilediğini ve bunun yaklaşan seçimlerde mevcut hükümete zarar verebileceğini söyledi. Twitter üzerinden paylaşım yapan Cameron, Senatör Elizabeth Warren ve SEC Başkanı Gary Gensler‘i hedef aldı.

Cameron’un açıklamasından sadece bir gün sonra Tyler Winklevoss’tan da benzer açıklama geldi. Tyler, Warren ve Gensler’in kripto baskısının, 2024 yılında Demokratların seçimi kaybetmesine yol açabileceğini aktardı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x