Yükleniyor...

ABD Senatörü, Kriptoya Yeşil Işık Yaktı!

ABD Senatörü Cynthia Lummis, olumlu bir kripto düzenleyici çerçeve oluşturmak için çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti.

ABD Senatoru Lummis

ABD Senatörü Cynthia Lummis, olumlu bir kripto düzenleyici çerçeve oluşturmak için çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti.

ABD’de, kripto tartışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Ülkede belirli bir kesim yasaklamaları ve baskıyı desteklerken, büyük bir çoğunluktan gelen ılımlı tavır ise dikkat çekiyor. Kripto aktörlerinin açıklamalarına, ABD’deki yasa aktörlerinden de çeşitli açıklamalar geliyor.

ABD Senatörü Cynthia Lummis, Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda kripto topluluğunu heyecanlandırdı. Lummis, kripto için olumlu ve sağlıklı bir yol izlediğinin mesajını verdi.

ABD Senatörü Lummis, Kripto için Olumlu Konuştu

ABD Senatörü Cynthia Lummis, kripto için olumlu açıklamalarda bulundu.

Lummis, geçtiğimiz gün Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile etkileşim yağmuruna tutuldu. Kripto topluluğu, Lummis’in kripto yaklaşımına yoğun ilgi gösterdi. ABD Senatörü, bireylerin ve kurumsalların kripto süreci konusunda yoğun bir çaba içerisinde olduğunu belirtti. Lummis, bireysel ve kurumsal yatırımcıların ABD’de kripto ticareti yapmalarını kolaylaştıracak olumlu düzenlemeler üzerinde çalıştığını belirtti.

“Beklemede kalın” mesajıyla kripto çalışmalarından bahseden Lummis’e, kripto topluluğundan teşekkür mesajları geldi. ABD’de artan kripto baskılarının ortasında, Senatör Lummis’ten gelen bu yaklaşım dikkat çekti.

Lummis, kriptonun ABD’de uygun ve ılımlı düzenleme çalışmaları kapsamında kabul görmesini istiyor. Ancak ABD’deki mevcut kripto yaklaşımına bakıldığında Lummis’in işi oldukça zor görünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner