Gemini'den dikkat çeken "büyük gün" duyurusu • Coinkolik
Yükleniyor...

Gemini’den dikkat çeken “büyük gün” duyurusu

Önde gelen kripto para borsası Gemini, önemli bir duyurunun sinyalini vererek kullanıcıları arasında spekülasyon ve umut yarattı.

gemini

Önde gelen kripto para borsası Gemini, önemli bir duyurunun sinyalini vererek kullanıcıları arasında spekülasyon ve umut yarattı.

Gemini, yakın zamanda yaklaşan “büyük gün” hakkında şifreli bir teaser ile heyecanı artırdı. Bu esrarengiz mesaj, kullanıcılar arasında bir spekülasyon fırtınasını ateşledi ve pek çok kişi duyurunun ne olacağını merak etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Beklenti oluşturdu

Gemini tarafından daha sonra yapılan bir güncelleme, gönderiye bir cep telefonu emojisinin dahil edilmesiyle belirtildiği gibi, mobil uygulamasıyla ilgili potansiyel gelişmeleri işaret etti. Bu durum, büyük bir mobil uygulama sürümü ya da güncellemesiyle ilgili varsayımlara yol açtı. Bununla birlikte, kullanıcı topluluğunun önemli bir kısmı için odak noktası, özellikle kayıp varlıkların geri kazanılması gibi daha acil finansal kaygılar olmaya devam etti.

Öte yandan duyuruyla ilgili tahminler mobil uygulama yükseltmelerinden önemli finansal kararlara kadar uzanırken, Gemini Genesis fiyaskosundan etkilenen müşterilere yardım etme konusundaki kararlılığını sürekli olarak tekrarladı. Borsa, Genesis’in ana şirketi Digital Currency Group’a (DCG) karşı, önemli kayıplara katkıda bulunan yanıltıcı bilgiler sağlamakla suçlayan yasal işlemler yürütüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x