Yükleniyor...

Gizemli kripto yatırımcısı iki yıl sonra geri döndü : Inside trade şüphesi!

Yaklaşık olarak iki yıldır aktif olmayan bir kripto cüzdanı, gerçekleştirdiği ilk işlemde yüzde 100'e yakın kazanç yaparak akılları karıştırdı.

gizemli yatirimci

Yaklaşık olarak iki yıldır aktif olmayan bir kripto cüzdanı, gerçekleştirdiği ilk işlemde yüzde 100’e yakın kazanç yaparak akılları karıştırdı.

Popüler onchain platformu Lookonchain tarafında yayımlanan veriler dikkat çekmeye devam ediyor. Son olarak bir cüzdanın aktivitelerini paylaşan platform, kripto yatırımcılarını şaşkına uğrattı. Yaklaşık olarak iki yıldır hareket etmeyen bir cüzdanın ilk işleminde yüzde 95 oranında kazanç sağlaması, bu durumun inside trade olabileceğine dair şüpheleri beraberinde getirdi.

Pepe (PEPE) yükselişiyle 1,34 milyon doları cebe koydu!

25 Şubat’ta Binance’ten Pepe (PEPE) alımı gerçekleştiren gizemli yatırımcı, memecoin trendinin gaza basmasıyla birlikte yalnızca üç gü içinde 1,34 milyon dolar kazanç elde etti. Toplamda yüzde 95,3 oranında kâr yazan bu işlemin iki yıllık sessizliğin ardından gelmesi ise haliyle şüphe yarattı. Gizemli kripto yatırımcısının uzun bir aradan sonra böyle bir risk alarak neredeyse yüzde yüz kazanç yazması, bu gelişmenin bir “inside trade” olduğuna dair tartışmaları şimdiden başlatmış durumda.

İşlemin gerçekleştiği cüzdana bakıldığında ise, PEPE hamlesinden sonra herhangi bir hareket olmadığı görülüyor. Memecoin akımının patlamasından hemen önce bu derecede şaşırtıcı bir işlemin yapılması, hareketsiz cüzdanların aktif olmaya başladığını orta koyuyor. Ayrıca, mememcoin’lerdeki şiddetli fiyat hareketlerinin devam etmesi halinde şaşırtıcı istatistikler gelmeye devam edecek gibi duruyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner