Yükleniyor...

Grayscale, Yaşanan Düzeltmeye Rağmen Büyük Miktarda Bitcoin (BTC) Tutmayı Sürdürüyor

Bybt analitik platformunun verilerine göre dünyaca ünlü yatırım şirketi Grayscale'in Bitcoin (BTC) bakiyesi, Şubat ayından bu yana düşüş gösterdi.

grayscale ck

Bybt analitik platformunun verilerine göre dünyaca ünlü yatırım şirketi Grayscale’in Bitcoin (BTC) bakiyesi, Şubat ayından bu yana düşüş gösterdi. Yaşanan bu düşüş, büyük düzeltme ve çıkışlar karşısında oldukça az bir miktar olarak karşımıza çıkıyor.

Bybt grafiğine göre Grayscale’in Bitcoin varlıkları 18 Şubat’tan bugüne 655.44K BTC’den 652.27K’ya düşmüş durumda.

Bununla birlikte, Bitcoin’in 65.000 dolarlık ATH seviyesinden neredeyse yarı yarıya düşüş yaşaması sebebiyle büyük çıkışların da yaşandığını belirtmek gerekiyor. Varlık yazı kaleme alındığı sırada Coinmarketcap verilerine göre 35,438 dolar üzerinden işlem görüyor.

Grayscale’in ürünü GBTC ise %11’den fazla indirimle işlem görüyorum. Bu indirim bir süredir devam ediyor.

Grayscale son zamanlarda iki defa büyük bir Bitcoin alımı gerçekleştirdi. Şirket ilk alımında 142.07K Bitcoin satın alırken, ikincisinde ise 38.89K Bitcoin satın alımı gerçekleştirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner