Yükleniyor...

Grayscale, Yaşanan Düzeltmeye Rağmen Büyük Miktarda Bitcoin (BTC) Tutmayı Sürdürüyor

Bybt analitik platformunun verilerine göre dünyaca ünlü yatırım şirketi Grayscale'in Bitcoin (BTC) bakiyesi, Şubat ayından bu yana düşüş gösterdi.

grayscale ck

Bybt analitik platformunun verilerine göre dünyaca ünlü yatırım şirketi Grayscale’in Bitcoin (BTC) bakiyesi, Şubat ayından bu yana düşüş gösterdi. Yaşanan bu düşüş, büyük düzeltme ve çıkışlar karşısında oldukça az bir miktar olarak karşımıza çıkıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bybt grafiğine göre Grayscale’in Bitcoin varlıkları 18 Şubat’tan bugüne 655.44K BTC’den 652.27K’ya düşmüş durumda.

Bununla birlikte, Bitcoin’in 65.000 dolarlık ATH seviyesinden neredeyse yarı yarıya düşüş yaşaması sebebiyle büyük çıkışların da yaşandığını belirtmek gerekiyor. Varlık yazı kaleme alındığı sırada Coinmarketcap verilerine göre 35,438 dolar üzerinden işlem görüyor.

Grayscale’in ürünü GBTC ise %11’den fazla indirimle işlem görüyorum. Bu indirim bir süredir devam ediyor.

Grayscale son zamanlarda iki defa büyük bir Bitcoin alımı gerçekleştirdi. Şirket ilk alımında 142.07K Bitcoin satın alırken, ikincisinde ise 38.89K Bitcoin satın alımı gerçekleştirdi.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
METİN ATİLLA
METİN ATİLLA
1 yıl önce

Destek günleri geçti artık. 02 Haziran 2021 tarihinden itibaren Kripto Paralar için yapılmış olan yorumları normal bir vatandaş gözü ile incelediğimizde neler görünüyor? Bir bakalım. Daha önce 7 gün ile 1 aylık süreçte Dünyadaki açıklamalar, spekülasyonlar, provake yorumlar ile gördük. Bu konuda grafikler yayınladım. Kripto paralar çakıldı. %70 lere varan düşüşlerin grafiğini yansıttık ve dedik ki bu toparlanma için %150 artış olması nasıl imkansız ise, bu saatten sonra toparlanma da çok zor. Aslında bu kripto paraların dünyada her türlü ortamda paranın yerini alabilecek sağlam bir araç olduğunda söz ediliyordu. Ama ne oldu da böyle oldu. Aslında Kripto Para Borsası yavaş yavaş devreye girdi. Dünyada her ülkenin borsası var. Gece yatarsınız, gündüz kalktığınızda bir bakarsınız borsa çökmüş. Hiçbir şey alamaz, hiçbir hak arayamazsınız. Bu soygunun hukuki kılıf sokulmuş şeklidir. İşte şimdi KRİPTO PARALAR için aynısı yavaş yavaş geliyor. Ayrıca her fırsatta Kripto Para Borsasında düşüş sağlayarak RANT sağlamak adına yani düşüşten nemalanmak için BAZI ÜLKELER fırsat kollayıp en kritik anda açıklamalar ile Kripto Para kullanımını kısıtlıyor. Bir tarafta ülkeler, bir tarafta Elan Musk ve ahalisi, bir tarafta TRAMP vs., bir tarafta SEC vs. vs. Bir süredir yükseliş gibi görünse de aslında Mart 2021 tarihindeki gözde süreçler bitti. Bunu görememek, öngörüsüz olmaktan ve hesap yapmayı bilmemekten öteye gitmez. Özellikle Haziran ayında yükselişe geçeceği söylenen Kripto Paralar için videolar yapılıyor, bazı sitelerde dünyadaki “ÜNLÜ” zengin ve iş insanlarının yorumlarına yer veriliyor. Ama sözler hep boş kalıyor. Burada insanın aklına Kripto Paraların çökmesine neden olan ilk açıklamalardan en tehlikelisi akla geliyor. Acaba KARA PARA AKLAMA SÜRECİ bitti de mi zaten değersiz olanlar şimdi dibe doğru gidiyor. İşte bir süre yükseldi gibi görünen Kripto Paraların 08 Haziran 2021 tarihi ile acınacak hali. Daha da düşüş fırsat kollayanların elinde devam edebilir..Yapılan açıklamalar, ülkelerin iktidar ve parasal güç savaşları ve KRİPTO PARALAR ARACILIĞI İLE PARA AKLAMA OPERASYONLARI. Bunlar zamanında Kripto Paraların “SALTANAT” devrinde aslında kontrol dışındaki SERMAYE AKIŞININ EN KULLANIŞLI ALAN OLDUĞU gerçeğini bir kere daha ispatladı. Bu sebeple ben kişisel görüşümü net olarak söylüyorum. Artık Borsası olan ve kontrol altına alınması ile ilgili tüm dünyanın en güçlü tedbirler konusundaki söylemlerin olduğu bir ortamda, o BİTCOİN için 100.000 dolar olacak rüyasını anlatanlara ağzımla gülmem..Yazık dünya bir tarafta COVİT-19 illeti ile SAĞLIK alanında uğraşırken, bir tarafta da BİTCOİN denilen KRİPTO PARA soygunu ile cebini kurtarmaya çalışacak.

08 Haziran 2021-1.jpg
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x