Yükleniyor...

Günlük Kripto İşlem Hacmi, 10 Milyar Doların Altına Geriledi

Kripto borsaları için günlük spot piyasa işlem hacmi, Aralık 2020'den bu yana ilk kez 10 milyar dolar seviyesinin altına geriledi.

kripto islem

Kripto borsaları için günlük spot piyasa işlem hacmi, Aralık 2020’den bu yana ilk kez 10 milyar dolar seviyesinin altına geriledi.

The Block’s Data Dashborard’ın verilerine göre kripto işlem hacimleri, yaşanan ayı piyasasının ortasında iki yıllık bir aranın ardından 10 milyar dolar seviyesinin altını gördü.

Kripto İşlem Hacminde Düşüş

Elde edilen verilere göre spot ticaret hacmi, 25 Aralık 2022’de 9,2 milyar dolara geriledi ve 27 Aralık’ta da 8,5 milyar dolar seviyesini görerek düşüşünü sürdürdü.

Günlük spot ticaret hacmi son olarak 17 Aralık 2020’de, Bitcoin değeri ilk kez 20.000 dolar seviyesini geçtiğinde 10 milyar doların altına düşmüştü. Varlık uzun bir süredir 20.000 dolar seviyesinin altında işlem görüyor.

Tüm kripto piyasasında benzer bir durum söz konusu. NFT işlem hacimleri de Nisan 2022’den bu yana düşüş yaşamaya devam ediyor.

Terra çöküşüyle birlikte büyük bir krize giren kripto para sektörü, FTX’in yaşadığı çöküşle birlikte kendisini çok daha derin bir krizin içerisinde buldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x