Günün öne çıkan kripto paraları hangileri? 4 Kasım 2023 • Coinkolik
Yükleniyor...

Günün öne çıkan kripto paraları hangileri? 4 Kasım 2023

Bitcoin'in (BTC) hafta sonuna 35 bin doların altında girmesi ışığında, günün dikkat çeken kripto paraları hangileri oldu?

Kripto kazananlar ve kaybedenler

Bitcoin’in (BTC) hafta sonuna 35 bin doların altında girmesi ışığında, günün dikkat çeken kripto paraları hangileri oldu?

Kripto piyasası, son zamanlarda yükseliş yönlü hareket sergiliyor. BTC, her ne kadar 35 bin doların altında kalsa da ilginin altcoin’lere kaymasında etmen oldu. Sektörde BTC’ye yönelik fiyat tahminleri gelirken, boğa koşusunun yaşanabileceğine yönelik söylentiler de artmaya başladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Boğa beklentileri, altcoin’lere para girişinin gerçekleşmesini sağladı. Birçok altcoin, son bir haftada yüzde 20’ye yakın yükselişler yaşadı.

Tüm bu süreçlerin ardından, hafta sonunun gelmesiyle birlikte altcoin’lerde hangi kripto paralar ön plana çıktı? Kripto piyasasında bugünün kazananları ve kaybedenleri hangileri oldu?

Kazananlar listesi

En çok yükselen coin’ler listesinde son 24 saatte yüzde 19,86 artış gösteren Neo (NEO) zirveye oturdu. Yüzde 17,49’luk artışla THORChain (RUNE) ikinci sırada, yüzde 15,75’lik artışla PancakeSwap (CAKE) üçüncü sırada, yüzde 15,18’lik artışla Oasis Network (ROSE) dördüncü sırada ve son olarak yüzde 11,73’lük artışla Arbitrum (ARB) beşinci sırada yer aldı.

günün yükselen kripto paraları

Kaybedenler listesi

En çok düşen coin’ler listesinin ilk sırasında Trust Wallet Token (TWT) yer aldı. TWT, son 24 saatte yüzde 5 düşerek zirveye yerleşti. Ardından Huobi Token (HT) geldi. HT son 24 saatte yüzde 3,73 oranında değer kaybetti. Üçüncü sıranın sahibi, yüzde 1,40’lık düşüşle Filecoin (FILE) oldu. Dördüncü sırada yüzde 1,09’luk düşüşle Bitget Token (BGB) ve son olarak beşinci sırada yüzde 1,03’lük düşüşle NEAR Protocol (NEAR) yer aldı.

kripto kaybedenler listesi

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x