Yükleniyor...

Günün öne çıkan kripto paraları hangileri oldu? 1 Mart 2024

Bitcoin'in (BTC) 61 bin 500 dolar civarında el değiştirmesiyle hareketli saatler geçiren altcoin piyasasında son durum ne?

ntrn grafik analiz

Bitcoin‘in (BTC) 61 bin 500 dolar civarında el değiştirmesiyle hareketli saatler geçiren altcoin piyasasında son durum ne?

60.000 Doların üzerine yerleşmeyi başaran Bitcoin (BTC), altcoin’lerdeki hareketliliği iyice artırmış durumda. İlk olarak sert yükseliş yaşayan altcoin’ler daha sonrasında geri çekilerek yatırımcısını şaşırttı. Bu süreçte yeterince kendisini gösteremeyen projeler ise yavaş yavaş değer kazanmaya başladı. Peki son 24 saatte en çok hangi altcoin’lerde volatilite kaydedildi?

Kazanan kripto paralar listesi

En çok yükselen coin’ler listesinde son 24 saatte yüzde 19,70 artış gösteren Fetch.ai (FET) zirveye oturdu. Yüzde 14,50’lik artışla Dogwifhat (WIF) ikinci sırada, BitTorrent (BTT) yüzde 14,20’lik artışla üçüncü sırada, yüzde 11,55’lik artışla Solana (SOL) dördüncü sırada yer aldı. Son sıraya ise yüzde 11,16’lık yükselişiyle Unus Sed Leo (LEO) yerleşti.

yukselen coinler

Kaybeden kripto paralar listesi

En çok düşen coin’ler listesinin ilk sırasında Pepe (PEPE) yer aldı. PEPE, son 24 saatte yüzde 13,09 düşerek zirveye yerleşti. Ardından Render (RNDR) geldi. RNDR, son 24 saatte yüzde 7,65 değer kaybetti. Üçüncü sırada yüzde 7,53’lük düşüşle JasmyCoin (JASMY), dördüncü sırada yüzde 7,17’lik düşüşle Blur (BLUR) ve son olarak beşinci sırada yüzde 6,18’lik düşüşle Aptos (APT) yer aldı.

dusen coinler

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner