Yükleniyor...

Günün öne çıkan kripto paraları hangileri oldu? 11 Mart 2024

68 bin 500 dolar civarında işlem gören Bitcoin (BTC), hangi altcoin'lerde daha çok volatilite yarattı?

ERC 404 defrogs pandora

68 bin 500 dolar civarında işlem gören Bitcoin (BTC), hangi altcoin’lerde daha çok volatilite yarattı?

70.000 Doların üzerinde henüz günlük kapanış yapamayan Bitcoin (BTC), altcoin’lere doğrudan güven verebilmiş değil. Etherum’un (ETH) performansından dolayı yükseliş yönlü hareket eden altcoin’ler, zaman zaman BTC dominasyondan dolayı düşüş eğilimi gösteriyorlar. Peki son 24 saatte en çok hangi altcoin’lerde hareketlilik kaydedildi?

Kazanan kripto paralar listesi

En çok yükselen coin’ler listesinde son 24 saatte yüzde 19,78 artış gösteren Gala (GALA) zirveye oturdu. Yüzde 16,08’lik artışla Floki (FLOKI) ikinci sırada, Pyth Network (PYTH) yüzde 15,68’lik artışla üçüncü sırada, yüzde 14,93’lük artışla NEAR Protocol (NEAR) dördüncü sırada yer aldı. Son sıraya ise yüzde 11,60’lık artışla Theta Network (THETA) yerleşti.

encokyukselen

Kaybeden kripto paralar listesi

En çok düşen coin’ler listesinin ilk sırasında JasmyCoin Token (JASMY) yer aldı. JASMY son 24 saatte yüzde 8,93 düşerek zirveye yerleşti. Ardından Shiba Inu (SHIB) geldi. SHIB son 24 saatte yüzde 8,28 değer kaybetti. Üçüncü sırada yüzde 7,58’lik düşüşle Ronin (RON), dördüncü sırada yüzde 7,37’lik düşüşle Axie Infinity (AXS) ve son olarak beşinci sırada yüzde 7,11’lik düşüşle Arweave (AR) yer aldı.

encokdusen

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner