Yükleniyor...

Günün öne çıkan kripto paraları hangileri oldu? 28 Şubat 2024

Bitcoin'in (BTC) 57 bin doların üstünde fiyatlamasıyla birlikte hangi altcoin'lerde hareketlilik kaydedildi?

ID yükseliş

Bitcoin’in (BTC) 57 bin doların üstünde fiyatlamasıyla birlikte hangi altcoin’lerde hareketlilik kaydedildi?

53.000 Dolar direncini aşmasının ardından iyice gaza basan Bitcoin (BTC), soluğu 57.000 doların üzerinde aldı. Şimdilik bu seviyede mücadele veren kripto paraların lideri, dominasyonu artırmış olsa da birçok altcoin’de sert yükseliş yaşattı. Özellikle de uzun bir süre sonra patlama yapan Pepe’deki (PEPE) volatilite dikkatleri çekti.

Kazanan kripto paralar listesi

En çok yükselen coin’ler listesinde son 24 saatte yüzde 60,13 artış gösteren Arveawe (AR) zirveye oturdu. Yüzde 31,07’lik artışla Pepe (PEPE) ikinci sırada, Gala (GALA) yüzde 21,28’lik artışla üçüncü sırada, yüzde 11,22’lik artışla Injective (INJ) dördüncü sırada yer aldı. Son sıraya ise yüzde 7,82’lik yükselişiyle Denentraland (MANA) yerleşti.

düşenler listesi

Kaybeden kripto paralar listesi

En çok düşen coin’ler listesinin ilk sırasında Worldcoin (WLD) yer aldı. WLD, son 24 saatte yüzde 7,49 düşerek zirveye yerleşti. Ardından Pyth Network (PYTH) geldi. PYTH, son 24 saatte yüzde 7,35 değer kaybetti. Üçüncü sırada yüzde 7,13’lük düşüşle Helium (HNT), dördüncü sırada yüzde 6,99’luk düşüşle Mantle (MNT) ve son olarak beşinci sırada yüzde 2,03’lük düşüşle SingularityNET (AGIX) yer aldı.

yükselenler listesi

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner