Yükleniyor...

Injective (INJ) günler sonra rahat bir nefes aldı: ATH’yi zorluyor!

Yaklaşık iki ay önce ATH yapan Injective (INJ) kısa bir aranın ardından hacimli yükselişiyle sahalara geri döndü.

boğa

Yaklaşık iki ay önce ATH yapan Injective (INJ) kısa bir aranın ardından hacimli yükselişiyle sahalara geri döndü.

2023’ün Son çeyreğinde etkili performansıyla kendisini sık sık gösteren Injective (INJ), trendlerin değişmesiyle birlikte sessizliğe bürünmüştü. Farklı ekosistemlerdeki kazanç fırsatları ve Yapay Zeka (AI) trendinin giderek güçlenmesiyle arka plana düşen INJ, sonunda bir çıkış yakaladı.

Bitcoin’in (BTC) 57.000 doları aşmasını fırsat bilen popüler coin, 42 doları test ederek diğer projelere göz dağı verdi. Aynı zamanda son 24 saatte yüzde 11,22 artış yaşayan INJ, “En Çok Yükselen Kripto Paralar” listesinde dördüncü sırayı kaptı.

düşenler listesi 1

Injective’de (INJ) ATH’nin aşılmasıyla yeni bir dönem başlayabilir!

32 Dolardan aldığı tepkiyle beraber yükseliş trendine giren INJ, yalnızca beş gün içinde yüzde 32 değer kazandı. Önemli direnç seviyelerini birer birer geride bırakan altcoin, daha sonrasında 42 dolardan satış gördü. Haberin yazımı itibarıyla 39,72 dolardan el değiştiren INJ, 43,40 – 44,30 doları kırması halinde yeni bir boğa koşusunu tetikleyebilir. Böyle bir senaryoda ilk olarak psikolojik açıdan krtitik bir seviye olabilecek 50 dolar seviyesi dikkate alınmalıdır.

Injective ekosisteminin trendleri takip edememesi, ekosistemden gelebilecek negatif bir haber veya BTC’nin yönünü aşağı çevirmesi halinde paritede satışlar boy gösterecektir. Böyle bir senaryoda ilk olarak 36,10 dolar bandına geri çekilme beklenebilir. Satışların devam etmesi halinde ise sırasıyla 33 – 30,44 – 28,46 – 25,68 ve 23,30 dolara doğru geri çekilmeler söz konusu olabilir.

INJ Injective Grafik

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner