Yükleniyor...

Günün öne çıkan kripto paraları hangileri oldu? 7 Ekim 2023

Bitcoin'in (BTC) 28.

kripto yükselenler ve düşenler

Bitcoin’in (BTC) 28.000 dolar mücadelesi verdiği bugünlerde, altcoin’lerde öne çıkan kripto para birimleri hangileri oldu?

Lider kripto para birimi Bitcoin, balinalar tarafından yoğun ilgi görmeye başladı. BTC fiyatı, 27.175 doların üzerinde kalıcılık sağlayarak yeni bir yükseliş dalgasını başlattı. BTC, günün en yüksek noktası olarak 28.291 doları gördü. Ancak fiyat, geri çekilme yaşayarak 28.000 doların altına geriledi.

BTC tarafında 28.000 dolar mücadelesinin yoğun bir şekilde yaşandığı bugün, altcoin’lerde hangi kripto para birimleri dikkat çeken hareketler sergiledi?

Günün kazanan kripto paraları

En çok yükselen coin’ler listesinde son 24 saatte yüzde 56 artış gösteren Stratis (STRAX) zirveye oturdu. Yüzde 32’lik artışla Alpaca Finance (ALPACA) ikinci sırada, yüzde 18’lİk artışla Lisk (LSK) üçüncü sırada, yüzde 14’lük artışla Tellor (TRB) dördüncü sırada ve son olarak beşinci sırada yüzde 11’lik artışla PiNetwork (PNT) yer aldı.

gorsel 1

Günün kaybeden kripto paraları

En çok düşen coin’ler listesinin ilk sırasında Loom Network (LOOM) yer aldı. LOOM son 24 saatte yüzde 11 düşerek zirveye yerleşti. Ardından STP (STPT) geldi. STPT son 24 saatte yüzde 8 değer kaybetti. Üçüncü sırada yüzde 7,5’luk düşüşle Ark (ARK) yer aldı. Dördüncü sırada ise yüzde 6,5’luk düşüşle Storj (STORJ) yer buldu. Son olarak beşinci sıranın sahibi, yüzde 6,5’lük düşüşle THORChain (RUNE) oldu.

gorsel 2

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x