Yükleniyor...

Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları (23 Kasım – 29 Kasım)

Piyasa değeri bakımından ilk 25 kripto parasından incelediğimiz "Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları" serimizde bu haftanın yıldızı %85.

altcoins

Piyasa değeri bakımından ilk 25 kripto parasından incelediğimiz “Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları” serimizde bu haftanın yıldızı %85.77 değer kazancı ile Stellar (XLM) oldu.

Son haftaların parlayan yıldızı Ripple (XRP) ise bu hafta, %33.95 değer kazancı ile en çok kazandıran ikinci kripto para olmayı başardı. Yaklaşık 27.21 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük 3.kripto para konumunda bulunan XRP yatırımcısı, tüm zamanların en yüksek seviyesinden halen çok uzak olan XRP’nin potansiyel yükselişini dört gözle bekliyor.

Piyasa değeri bakımından lider konumda bulunan Bitcoin (BTC) ise bu haftayı %2 değer kaybı ile kapattı. Bitcoin yazım itibari ile 18.112 dolar seviyesinden işlem görüyor. Son günlerde BTC balinalarının varlıklarını cüzdanlarından çıkarıp, kripto para borsalarına taşıması yeni bir düzeltmenin gelebileceğini işaret ediyor.

En büyük altcoin konumunda bulunan Ethereum (ETH) ise bu hafta nispeten yatay ticaretini sürdürdü ve %0.57 değer kazancı elde ederek, yazım itibari ile 554 dolar seviyesine yükseldi.

Piyasa değeri bakımından ilk 25 arasında yer alan kripto paraların haftalık değişimlerini, aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

haftanin en cok kazandiranlari

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner