Haftanın Öne Çıkan Kripto Paraları (10 Temmuz – 17 Temmuz 2023) • Coinkolik
Yükleniyor...

Haftanın Öne Çıkan Kripto Paraları (10 Temmuz – 17 Temmuz 2023)

CoinMarketCal'dan alınan veriler doğrultusunda, bu haftanın en çok öne çıkan kripto paralarını proje üzerinde inceledik.

ABD Agustos 2022 Tarim Disi Istihdam Verisi Aciklandi

CoinMarketCal’dan alınan veriler doğrultusunda, bu haftanın en çok öne çıkan kripto paralarını proje üzerinde inceledik.

Kripto sektöründe büyük bir yere sahip olan “temel analiz” eşliğinde, kripto paraların popüler haber sitesi CoinMarketCal‘da bu hafta öne çıkan kripto para birimlerini hazırladık. Değerlendirmeye aldığımız kripto paralar, yapıcakları gelişmeler ile birlikte daha şimdiden kripto yatırımcılarının ilgisini çekmiş gözüküyor. Bitcoin’in 30.000 doların üzerine net bir şekilde atmasıyla birlikte bu altcoin’lerde daha büyük hareketler gözlemlenebilir.

1- Hedera (HBAR)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

2021’deki boğa sezonunda adından sık sık söz ettiren (HBAR), V0.39 Mainnet Yükseltmesini açıkladı. Temel analizin başlıca unsurlarından biri olan olan Mainnet, HBAR’ın fiyat yapısını direkt olarak etkiledi. Volatilitesi giderek artan HBAR’ın, BTC’deki zayıflığa karşı nasıl bir fiyat yapısı oluşturacağı merakla takip ediliyor.

Ekran Resmi 2023 07 10 10.41.48

2- Kava (KAVA)

Yakın zamanda Tether ile faaliyetleriyle parlama yapan Kava (KAVA), Release 14 ile yeniden trend oldu. Bir süredir ekosistemindeki haber akışıyla bahar havası yakalayan KAVA’da yatırımcı kitlesinin arttığı gözlemleniyor. KAVA, temel analizdeki gücünü koruduğu sürece popülaritesini koruyabilir gibi duruyor.

Ekran Resmi 2023 07 10 10.42.13 1

3- MultiversX (EGLD)

Hatom Mainnet Launch’ını duyuran EGLD, Mainnet kavramının vermiş olduğu etkiyle öne çıkabilir. Dönem dönem çok büyük oranda yukarı yönlü hareketen yapan EGLD, bu haber ile birlikte fiyat yapısına dair sinyal yakalayabilir.

Ekran Resmi 2023 07 10 10.42.47

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x