Yükleniyor...

Luna 2.0 İsimli Bir Memecoin, Son 24 Saatte Yüzde 300 Arttı!

LUNA adıyla piyasaya sürülen bir memecoin, son 24 saatte yüzde 300 yükselerek günün en çok değer kazananlar listesine yerleşti.

terraform labs ceosu do kwon lunanin gelecekteki fiyatina 1 milyon dolarlik bahse girdi

LUNA adıyla piyasaya sürülen bir memecoin, son 24 saatte yüzde 300 yükselerek günün en çok değer kazananlar listesine yerleşti.

2.0 ismiyle çıkartılan memecoin’ler, kripto piyasasını etkisi altına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yüzde 70’e kadar düşerek gündem olan 2.0 memecoin’leri, LUNA versiyonuyla yukarı yönlü patlama yaptı. Luna 2.0 (LUNA2.0) bir gün içersinde yüzde 301,27 artış göstererek Top1000 sıralamasında dördüncülüğe yerleşti. Bir üst sırada ise, yüzde 339,97’lik artışla Shiba2.0 yer alıyor.

Ekran Resmi 2023 07 10 12.52.45

2.0 Memecoin Çılgınlığı Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Popüler projelerle ilgili çıkartılan 2.0 adlı memecoin’ler, kripto piyasasıyla ilgili sosyal metriklere direkt olarak yansıdı. Özellikle de Twitter’da artan memecoin konuları, yatırımcıları daha da heveslendirmiş görünüyor. Bu durum, ilgili kripto paralara zaman zaman pozitif yansısa da genellikle büyük değer kayıpları ile sonuçlanıyor.

Yakın zaman dilimi değerlendirmeye alındığında onlarca 2.0 adlı coin yükseliş gösterdi. Fakat ardına gelen çok büyük oranlı düşüşler, elde edilen kazançları neredeyse tamamiyle siliyor. Kolay kazanç fırsatı olarak görülen memecoin’ler, yatırımcı topluluklarını ikiye böldü. Bir taraf buradaki kâr marjını savunurken, diğer taraf ise konunun tehlike boyutuna parmak basıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner