Yükleniyor...

HashKey Group, Fon Toplamak İstiyor

Yatırım şirketi HashKey Group, Hong Kong'un kripto furyasından yararlanarak 1 milyar dolar değerleme ile fon toplamak istiyor.

hashkey group

Yatırım şirketi HashKey Group, Hong Kong‘un kripto furyasından yararlanarak 1 milyar dolar değerleme ile fon toplamak istiyor.

Kripto endüstrisinin kurumsal oyuncuları cezbetmesi, ülkelerin ve yatırımcıların da iştahını kabartmaya başladı. Hong Kong, kripto sektöründe merkez olmayı amaçlarken, birçok kurumsal şirketin yatırım yapmak için bonkör davranması dikkat çekiyor.

Kripto yatırım şirketi HashKey Group, Hong Kong’un kripto çabalarından da yararlanarak fon toplamayı planlıyor. Şirketin planlamasında, 1 milyar dolar değerleme ile 200 milyon dolara kadar bir yatırım çekmek yer alıyor.

HashKey Group, Yatırım Çekmeye Odaklandı

Kripto yatırım şirketi HashKey Group, artan Hong Kong popülaritesinden yararlanarak 200 milyon dolara yakın bir yatırım toplamayı amaçlıyor.

Bloomberg‘in yaptığı habere göre, kripto yatırım şirketi, 1 milyar değerleme ile fon arayışına başladı. Hong Kong’un kripto pastasından büyük bir paya sahip olan HashKey Group, müşteri tabanını genişletmeyi amaçlıyor.

Hong Kong, HashKey Group’un borsası gibi lisanslı kripto borsalarını onaylamaya hazırlanıyor. HashKey Group, bu durumu fırsata çevirmek için fon toplamayı amaçlıyor.

Halihazırda, Hong Kong lisansı alan tek borsa HashKey Group’un kripto borsası oldu. OKX ve Bitget gibi diğer kripto borsaları da Hong Kong’un yeni düzenlemeleri kapsamında lisans başvurusu yapmaya hazırlanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x