Yükleniyor...

Huobi Türev Pazarının Hacmi 20 Milyar Doları Gördü

2018 Kasım ayında piyasaya sürülen Huobi’nin kripto türev pazarı hızla büyüyor.

Huobi Türev Pazarı

2018 Kasım ayında piyasaya sürülen Huobi’nin kripto türev pazarı hızla büyüyor. On beş gün önce pazarın toplam hacminin 10 milyar dolara ulaştığı açıklanmıştı. Borsa, bugün, 20 milyar doları gördüklerini açıkladı.

HBDM.com şu anda üç ana kripto para biriminde türev sunuyor. Bu türevler, Bitcoin, Ethereum ve EOS. Her biri haftalık, iki haftalık ve aylık marketlere sahip. Diğer türev pazarı gibi çalışıyor, ancak varlıklar geleneksel emtialardan ziyade kripto para birimine dayanıyor. Ticaret kılavuzuna göre, diğer marketlere benzer şekilde pozisyonlar dolmadan önce kapatılabiliyor.

Ayı Piyasasına Rağmen Güçlü Bir Şekilde Büyüyoruz

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Huobi Global CEO’su Livio Weng konuya ilişkin kısa bir açıklama yaptı. Weng, “Bu, Huobi DM’nin gerçekten kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına cevap verdiğine olan inancımızı pekiştiriyor. Huobi DM’nin sofistike trader’lardan spot piyasa dalgalanması riskini yönetmelerine yardımcı olma kapasitesinin yanı sıra makas eksikliğimizden dolayı müşterilerimizden olumlu geri dönüşler alıyoruz. Bunun devam eden ayı piyasasının ortasında bile platformumuzun güçlü büyümesini açıkladığına inanıyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Müşterilerin Huobi’nin kripto türev pazarına olumlu yanıt vermesi muhtemelen başka pazarların da eklenmesine yol açacak. Bir bütün olarak Huobi, dünyadaki en büyük kripto para borsalarından biri. Haberi hazırladığımız sırada borsanın son 24 saatteki işlem hacmi 290 milyon doların üzerindeydi. Huobi’nin ABD’li ortağı HBUS, son zamanlarda stratejik pazarlama zorunluluğunun bir parçası olarak Huobi.com’u devraldı. Huobi’nin hacmi ticaret çiftlerini temsil ediyor. Masaüstü müşterilere ve yenilikçi işlem platformlarına rağmen, kripto para piyasasının çoğunu elinde bulunduranlar en fazla ticaret çiftlerine sahip olanlar. Bu durum özellikle Binance’in başarısı için esas olarak ele alınabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x