İlginç veri: ZRX, LOOM gibi yükseliş yaşayabilir mi? • Coinkolik
Yükleniyor...

İlginç veri: ZRX, LOOM gibi yükseliş yaşayabilir mi?

Zincir üstü veri analisti The Data Nerd, LOOM'un yükselişinde pay sahibi olan Upbit'in ZRX dolaşım arzının yüzde 11'ine sahip olduğunu belirtti.

0x ZRX

Zincir üstü veri analisti The Data Nerd, LOOM’un yükselişinde pay sahibi olan Upbit’in ZRX dolaşım arzının yüzde 11’ine sahip olduğunu belirtti.

Loom Network (LOOM), son bir ayda gerçekleştirdiği yüzde 500’lük yükselişiyle kripto piyasasına damga vurdu. LOOM düşüş yaşayan altcoin’ler arasından sıyrılarak boğa koşusu yaşadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

The Data Nerd’ün zincir üstü araştırmasında benzer bir yükselişin 0x (ZRX) tarafında gerçekleşebileceğine dikkat çekildi. ZRX son günlerde gerçekleştirdiği boğa koşusu ile yüzde 35’e yakın bir yükselişe imza attı.

Benzer veri: Upbit, ZRX’i de yükseltebilir

Lookonchain, LOOM yükselişinin arkasında Upbit’in olabileceğine dikkat çekti. Upbit’e ait olduğu düşünülen cüzdan LOOM’un yüzde 50’sini barındırıyordu. Lookonchain’in verisi, Upbit’in düzenli olarak LOOM biriktirdiğini ve hemen ardından LOOM’da yükselişlerin gerçekleştiğini ifade etti.

Zincir üstü araştırmalarıyla popülerlik kazanan The Data Nerd, LOOM benzeri bir kripto para birimini öne çıkardı. The Data Nerd, ZRX’in zincir üstü verilerinde LOOM ile benzerlik gösterdiğine dikkat çekti.

Verilere göre, son bir haftada yüzde 35’lik yükseliş yaşayan ZRX’de birkaç detay öne çıkıyor. Bu detaylardan birisi, geçtiğimiz gün bir balina cüzdanının 4,55 milyon ZRX’i Coinbase’e yatırması. Balina, ZRX’lerinden yüzde 20 kâr elde etti.

Ayrıca The Data Nerd, ZRX fiyatı yükselmeden hemen önce borsalardan ZRX çekildiğini belirtti. Bir cüzdan, 3,28 milyon ZRX’i borsadan çekerek birikim yaptı.

Borsadan çıkışların girişlere oranla daha yüksek olduğu ZRX’de LOOM’un yükselişinde pay sahibi olan Upbit detayı da yer aldı. Upbit, ZRX tutan en büyük cüzdanlardan birisi konumunda. 116 milyon ZRX’i elinde tutuyorlar. Bu miktar ZRX dolaşımının yüzde 11’ine karşılık geliyor.

LOOM ile ZRX’i kıyaslayan The Data Nerd, ZRX’in benzer bir yükseliş yaşayabileceğini iddia etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x