Yükleniyor...

Interactive Brokers CEO’su, Şirketinin Kripto Trade’i Yapmayı Planladığını Açıkladı

Interactive Brokers (IB) CEO’sunun yaptığı açıklamaya göre şirket, müşterilerine kripto para trade'i sunacak.

thomas

Interactive Brokers (IB) CEO’sunun yaptığı açıklamaya göre şirket, müşterilerine kripto para trade’i sunacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CNBC’nin yaptığı habere göre IB CEO’su Thomas Peterffy, katıldığı bir etkinlikte önemli açıklamalarda bulundu. Peterffy, müşterilerinden kriptoya yönelik bir talep olduğunu ve bu sebeple kripto para trade işlemlerini yaz sonuna kadar hayata geçirmeyi planladıklarını söyledi.

IB’nin kripto trade’i çerçevesinde hangi kripto para birimlerine destek vereceğine dair bir açıklama ise henüz yapılmadı. Şirketin hizmeti şu anda müşterilerinin CME’nin Bitcoin (BTC) vadeli işlemleri teklifine erişmesine izin veriyor. Ayrıca IB, kripto trade’i ile ilgili bir tarih de paylaşmış değil.

Şirketin kripto para adımı atması oldukça önemli. Zira şirketin CEO’su Peterffy daha önce kripto hakkında olumsuz açıklamalarda bulunmuştu.

Peterffy, kripto paralar ve geleneksel yatırım araçları arasındaki bağlantı hakkında Wall Street Journal’de bir reklam yayınlamıştı.

“Bence Bitcoin ve diğer kripto para birimleri harika fikirler. Serbestçe işlem görmelerine ve ekonomideki uygun rollerini bulmaları için serbestçe kullanılmalarına izin verilmeli.

İtiraz ettiğim şey, bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin federal düzenlemelerle reel ekonomiye bağlanması. Bu, aynı ticaret noktasındaki diğer ürünlerle birlikte Bitcoin’i birlikte sunabilseydik olurdu.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x