Yükleniyor...

Justin Sun’dan Koronavirüslü TRON (TRX) Reklamı!

TRON'un ünlü CEO'su Justin Sun'ın TRON'un (TRX) reklamını yapmak için tüm dünyayı tehdit eden koronavirüs salgınını kullanması büyük tepki çekti.

Justin Sun Koronavirüs

TRON’un ünlü CEO’su Justin Sun’ın TRON’un (TRX) reklamını yapmak için tüm dünyayı tehdit eden koronavirüs salgınını kullanması büyük tepki çekti.

Bugün erken saatlerde Twitter hesabından “Koronavirüs ile mücadele! TRON geliyor! Wuhan, seninleyiz! Güçlü kal!” açıklaması ile yüzü maskeli fotoğraflarını paylaşan TRON CEO’su, ayrıca Wuhan’a destek olmak için tıbbi malzeme stokladığını belirttiği bir paylaşım daha yaptı. Sun’ın koronavirüs üzerinden TRON’un (TRX) reklamını yapmasından dolayı ciddi bir tepkiyle karşılaştı.

Hemen hemen her gün TRON’un (TRX) reklamını yapmak için farklı yöntemleri kullanan Sun, geçtiğimiz günlerde Kobe Bryant’ın ölümünü kullanmıştı. TRON’un kurucu ismi, geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Bryant’ı kendi topluluk konferansı için kullanmış, niTROn 2019 Konferansı’nda Bryant’la çekildiği bir fotoğrafı paylaşarak bu yıl yapılacak niTROn konferansına vurgu yapmıştı.

Geçmişte de benzer yöntemlerle TRON’un (TRX) reklamını yapmaya kalkışan Sun, “pazarlama” çabaları konusundaki eleştirilere her zaman zaman cevap vermekten kaçındı ve yapılan eleştirileri açıkça görmezden geliyor gibi görünüyor.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Kriptococuk
Kriptococuk
4 yıl önce

bu adam gercekten tuhaf.onceki habernızı de okumstum kobe bryantlı olanı sadece kullanıyor her seyi. ise yaroıyor mu hayır!

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x