Yükleniyor...

Kripto borsası BitOasis’in lisansı askıya alındı!

Dubai kripto düzenleyicisi, gerekli koşulları sağlamadığı gerekçesiyle kripto borsası BitOasis'in lisansını askıya aldığını bildirdi.

Jeremy Hogan XRP icin Emsal Davayi Isaret Etti

Dubai kripto düzenleyicisi, gerekli koşulları sağlamadığı gerekçesiyle kripto borsası BitOasis’in lisansını askıya aldığını bildirdi.

Dubai’nin kripto para düzenleyicisi, otorite tarafından belirlenen zaman dilimleri içinde zorunlu koşulları karşılamadığı için BitOasis’in lisansını bekletmeye aldığını açıkladı. 10 Temmuz’da Sanal Varlıklar Düzenleme Otoritesi (VARA), BitOasis’e karşı yaptırım uyguladığını ve firmayı gözden geçirdiğini belirten iki uyarı yayınladı.

“Zorunlu Koşulları Yerine Getirmediniz!”

BitOasis’in sektörle ilgili zorunlu koşulları yerine getirmediğini açıklayarak borsanın lisansını askıya alan VARA, çarpıcı yorumlardan bulundu. VARA, BitOasis’in 12 Nisan’da verilen koşullu lisansı, kilit koşulları çerçevesinde yerine getirmesi şartıyla BitOasis’in faaliyet göstermesine izin verdiğini ifade etti.

BitOasis, Mayıs ayında yayınlanan bir blog gönderisine göre Dubai’nin nitelikli kurumsal ve perakende yatırımcılarına aracı-satıcı hizmetleri sunmasına olanak tanıyan VARA’dan şehrin ilk uygulanabilir ürün işletim lisanslarını almıştı. VARA’nın belirli bir zaman dilimi tanıdığı kripto borsası, bu aralıkta gerekli maddeleri sağlayamadığı sebebiyle lisansı askıda seyrediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner