Yükleniyor...

Kripto Borsası Bullish, SPAC Anlaşmasını İptal Etti

Kripto borsası Bullish, Far Peak Acquisition (FPAC) ile birleşerek halka açılmayı planladığı SPAC anlaşmasını iptal etti.

Kripto Borsasi Bullish SPAC Anlasmasini Iptal Etti

Kripto borsası Bullish, Far Peak Acquisition (FPAC) ile birleşerek halka açılmayı planladığı SPAC anlaşmasını iptal etti.

Kripto borsaları, mevcut kripto piyasa koşulları içerisinde yeni yöntemler arıyor. FTX’in iflas ettiği dönemde, tüm kripto borsalarının üzerinde baskı oluşmaya başladı. Halka açık tek borsa olan Coinbase, personel azaltarak mevcut küresel ekonomi koşullarına direnmeye çalışıyor. Diğer taraftan Binance, rezerv kanıtı sistemiyle güveni tekrar kazanmak için yoğun mesai harcıyor. Tüm bu süreçlerin ortasında kripto borsası Bullish, halka açılmak için çıktığı yolu tamamlayamadı. Şirket, SPAC anlaşmasını iptal etti.

Kripto Borsası Bullish, Halka Arz Planlarından Vazgeçti

Kripto borsası Bullish, Haziran ayında günlük ortalama 857 milyon dolarlık bir hacme ulaşmayı başarmıştı. Boğa platformu olarak öne çıkan şirket, yeni dönem adımlarını da güçlü bir şekilde planladı. Borsa, birleşme yoluyla halka arz (SPAC) anlaşmasını yapmıştı.

Bullish, SPAC anlaşmasını yerine getirebilmek için Far Peak Acquisition ile birleşmeye gitti. 2021 yılının Temmuz ayında gerçekleştirilen bu anlaşma, son süreçlerin etkisiyle iptal edildi.

Bullish Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Brendan Blumer, “Halka açık bir şirket olma arayışımız beklenenden uzun sürüyor, ancak SEC’in yeni dijital varlık çerçeveleri oluşturmak ve sektöre özgü açıklama ve muhasebe karmaşıklıklarını netleştirmek için devam eden çalışmalarına saygı duyuyoruz” dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner