Yükleniyor...
Sponsored

Kripto Borsası Intebix, Rus Yatırımcılara Kapılarını Açtı

Kazakistan merkezli kripto para borsası Intebix, herhangi bir yaptırımı olmayan Rus yatırımcılara kapılarını açtı.

Kripto Borsasi Intebix Rus Yatirimcilara Kapilarini Acti

Kazakistan merkezli kripto para borsası Intebix, herhangi bir yaptırımı olmayan Rus yatırımcılara kapılarını açtı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Uzun süredir devam eden Rusya-Ukrayna savaşı nedeniyle, Avrupa’nın Rusya yaptırımları devam ediyor. Özellikle kripto para konusundaki yaptırımlar, Rus yatırımcıları köşeye sıkıştırdı. Çoğu borsadan yasaklanan Rus yatırımcılar, yeni çözüm yolları aramaya başladı. Savaş nedeniyle mevcut birikimlerini kriptoda değerlendirmek isteyenler, kripto piyasasına yönelmeye devam ediyor.

Intebix, Ruslara Kripto Yatırım Hizmeti Verecek

Yaptırımlar ve yasaklar arasında kripto yatırımlarını sürdürmek isteyen Ruslar, yeni yollar arıyor. Kazakistan merkezli kripto borsası Intebix, Ruslara hizmet vermekten mutluluk duyacağını dile getirdi.

Özellikle seferberlik ilanından sonra, Rus vatandaşlar başka ülkelere yerleşmeye başladı. Bu ülkelerden birisi olan Kazakistan, yaklaşık 600 bin Rusya vatandaşına kapısını açtı. Ülkeye yerleşen Rusların, birikimlerini değerlendirmek için kripto paralara yönelmesi dikkat çekti.

Intebix, yaptırımlar ve yasal düzenlemelere uyan tüm Rusların kripto yatırım yapmasına izin verecek. Ancak borsa, Ruslardan yerel bir banka kartı kullanmalarını istiyor.

Intebix CEO’su Talgat Dossanov, ülkeye gelen Ruslara hizmet vereceklerini ancak yasal düzenlemelere de uyacaklarını aktardı. Memnuniyetle karşılanan yabancı yatırımcıların, yerel bankalardan banka kartı çıkarması gerektiğini bildirdi.

Dossanov, konuyla ilgili şunları söyledi;

Yaptırım listelerinde olmayan Rus vatandaşları Intebix’e hoş geldiniz. Ancak kripto-fiat işlemlerinden yararlanmak için derin bir uyumluluk kontrolünden geçmeleri ve Avrasya bankasında bir hesap açmaları gerekecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x