Yükleniyor...
Sponsored

Kripto Para Balinaları Ethereum (ETH) Satın Almaya Devam Ediyor

Veri sağlayıcısı CoinMetrics'e göre, 10.

kripto para balinalari ethereum eth satin almaya devam ediyor

Veri sağlayıcısı CoinMetrics’e göre, 10.000 ETH veya daha fazlasına sahip olan ETH cüzdanlarının sayısı bu yıl 1.250’ye yaklaşarak büyük bir büyüme gösterdi. Bu, 2018’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinin biraz altında yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir U.Today haberine göre, Daily Gwei ETH platformunun kurucusu Anthony Sassano, Twitter üzerinden bir CoinMetrics verisi paylaştı. Sassano’nun yayınladığı grafik, 10.000’den fazla ETH’ye sahip adres miktarında 2021’de büyük bir artış yaşandığını, neredeyse 1.250’ye ulaştığını ve 2018’de piyasanın tanık olduğu tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaştığını gösteriyor.

Glassnode’un verilerine göre, geçen yıl yaklaşık aynı zamanlarda (26 Ocak), 10.000+ ETH’ye sahip cüzdanların toplamı 1.080 idi.

Ethereum Arka Arkaya 2 Yeni ATH Belirledi

Ethereum yatırımcıları, uzun süredir beklenen güncelleme ETH 2.0’ın açıklanmasının ardından, 2020’nin sonlarında çok daha aktif bir hale geldi. Staker’lar ETH 2.0 sözleşmesine minimum 32 ETH kilitlemeye başladı ve ardından, Aralık başlarında Ethereum 2.0 Aşama 0 başlatıldı.

Ayrıca SushiSwap, Uniswap, Compound ve diğerleri gibi DeFi platformlarının muazzam büyümesi, bu dApp’larda yield farming yapmaya başlayan ve ETH’nin muazzam bir yükseliş yaşamasını bekleyen Ethereum yatırımcılarını kendine çekti.

2021 yılı, Ethereum’un arka arkaya iki zirve yaşaması ile başladı. İkincisi 25 Ocak’ta 1.467 doları aşması ile gerçekleşti.

Yayın saati itibariyle, piyasasının en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum (ETH), 1.346 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum Vakfı, Reddit ile Ortak Oldu

Haber toplama ve tartışma alanlarında en büyük sosyal medya platformu olan Reddit, blokzincirini ölçeklendirmek ve hızlandırmak amacıyla Ethereum Vakfı ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Konu ile ilgili /r/ethereum/ dizininde şunlar söylendi:

“Bu ortaklık sayesinde, blokzincirine olan bağlılığımızı artıracağız, Ethereum ekosistemi için ölçeklendirmeyi ve kaynakları hızlandıracağız ve blokzincir teknolojisinin değerini ve bağımsızlığını milyonlarca sunacağız.”

Reddit, şu anda 50 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip ve sürekli olarak kullanıcılarını artırmaya devam ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x