Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Kripto Para Piyasası 15 Milyar Dolarlık Artış Yaşadı!

Kripto Para Piyasası 15 Milyar Dolarlık Artış Yaşadı!

ABONE OL:google-news

Bitcoin’in (BTC) Ocak 2018’den beri görmediğimiz bir yüksekliğe ulaşması nedeniyle toplam kripto para piyasası son 24 saatlik ticarette yaklaşık 15 milyar dolar kazandı. Bitcoin’in hız treni, son 24 saat içinde önemli dalgalanmalarla devam etti ve birkaç 500 dolarlık hareketle sonuçlandı ve nihayet 2019’un en yüksek seviyesini kırdı. Altcoin’ler, bazı yeşil grafiklerle nefes aldı ve piyasa değeri yaklaşık 15 milyar dolar arttı.

Bitcoin 24 Saatlik Vahşi Yolculuğa Devam Ediyor

Bitcoin’in sıkıcı günlerinin kripto para biriminin arkasında kaldığını söylemek mümkün. CryptoPotato’nun haberine göre önceki gün ECB’nin duyurusu, yaklaşık 450 doları oldukça hızlı bir şekilde kaybetmeden önce lider kripto para birimini yaklaşık 13.700 dolara çıkardı. Fiyat düşüşü, BTC’nin gün içi en düşük seviyesi olan yaklaşık 13.150 dolar ile sonuçlandı. O zamandan beri, kripto para birimi kademeli olarak artıyor.

Ocak 2018’den Beri Görülmüyordu!

Sadece birkaç saat önce, BTC Ocak 2018’den beri görmediğimiz bir fiyat seviyesi olan 14.100 dolara ulaştı. O zamandan beri kripto para birimi şu anda işlem gördüğü yaklaşık 13.840 dolar seviyesine kadar geriledi. BTC’nin yükseliş ivmesini yakalayıp yakalayamayacağını görmek heyecanlı bir bekleyiş olacak.

btcusd chart 1 1536x803 1

Her halükarda, Bitcoin’in hakimiyeti de şu anda %63.6 civarında yani bulunduğu yerden hafifçe yükseldi diyebiliriz. Bu, altcoin’lerin çoğunun dolar bazında yeşil alanda olsa da, hala ciddi temelleri kıramadığını gösteriyor.

Altcoin’ler İçin Taze Bir Nefes

Alternatif kripto paralar son birkaç gündür kötü durumda. Ancak çoğu dünden beri iyileşme belirtileri gösteriyor. Ethereum dün fiyatını 380 doların üzerinde tutmayı başardı ve %4’lük bir artış onu 392 dolara yaklaştırdı. Ripple (%2), Binance Coin (%0.04), Chainlink (%2.28), Polkadot (%2.69), Cardano (%1.68) ve Litecoin (%4.16) yükseliş yaşadı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar