Kripto Şirketi Copper, AON'a Sigorta Yaptırdı • Coinkolik
Yükleniyor...

Kripto Şirketi Copper, AON’a Sigorta Yaptırdı

Kripto para sektöründe hizmet veren Copper, varlıklarını güvence altına almak için 500 milyon dolarlık sigorta yaptırdı.

Kripto Sirketi Copper Sigorta Yaptirdi

Kripto para sektöründe hizmet veren Copper, varlıklarını güvence altına almak için 500 milyon dolarlık sigorta yaptırdı.

Kripto para piyasasındaki likidite düşüşleri, şirketlere yeni önlemler aldırıyor. Özellikle hack saldırıları, dolandırıcılıklar, ağ açıkları ve piyasa volatilitesi sebepler olarak gösteriliyor. Tüm bu sebeplerden korunmak isteyen şirketler, güçlü şirketleri arkasına almaya başladı. Bunlardan birisi olan Copper, İngiltere’nin sigorta devi AON ile ortaklık kurdu. AON, kripto şirketine sigorta hizmeti verecek.

Sigorta Şirketi AON ve Copper Birlikteliği

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Copper, son zamanlarda artan yatırımcı talebine değindi. Kripto şirketi, talebin artmasıyla birlikte varlıkların da değer kazanmasına dikkat çekti. Tüm bu süreci, soğuk cüzdanları kullanarak atlattıklarını dile getirdi. Kripto şirketi, bu genişleme ve artan talebin korunması için, sigorta yaptırma ihtiyacı duydu.

İngiltere merkezli sigorta şirketi AON, güçlü yapısıyla şirketleri kanatları altına almaya devam ediyor. Şirket, Copper için 500 milyon dolarlık güvence hizmetini başlattı.

Copper‘ın yöneticilerinden Greg Hall, konuyla ilgili şunları söyledi;

“Dijital varlıkları korumak işimizin ana hedefidir ve artık müşterilerimize güvence vermek için ekstra bir güvenlik düzeyine sahibiz.”

Büyüyen kripto şirketi Copper’ın, yatırımcıları için attığı bu adım yoğun ilgi gördü.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x