Yükleniyor...

Gündemden düşmeyen coin rekor tazeledi: Son 24 saatte tarihi artış!

Immutable X (IMX) balina faaliyeti son 24 saatte rekor artış yaşayarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

immutable x 2

Immutable X (IMX) balina faaliyeti son 24 saatte rekor artış yaşayarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. 18 milyon dolarlık token’lar güvence altına alınırken, bu rekor hareketlilik kripto tarihindeki en önemli artış olarak kaydedildi.

Tarihe geçti

Immutable X blokzinciriyle ilişkili bir balina cüzdanı 18 milyon doların üzerinde IMX tokenı biriktirdi. Bu büyük alım, kripto para borsaları Kraken ve Coinbase’den balinanın cüzdan adresine yapılan büyük token transferleri gözlemlenerek takip edildi.

Şu anda piyasa değeri açısından 46. sırada yer alan Immutable X, 100 bin doların üzerinde değere sahip adreslerden benzeri görülmemiş düzeyde bir faaliyet yaşadı. Balina aktivitesindeki bu artış benzersiz olarak görülürken, IMX coin yüksek değerli işlemler ve varlıklar açısından token tarihindeki en önemli gün olarak tarihe geçti.

immutable x

Immutable X nedir?

IMX, Ethereum için gazsız ve anında işlem sağlamayı amaçlayan bir Katman-2 ölçeklendirme çözümü olmasıyla bilinir. NFT ticareti için ölçeklenebilir ve çevre dostu bir platform sunarak özellikle NFT’ler alanında çok önemlidir.

Öte yandan IMX coin 21 Eylül tarihinde yüzde 35’lik bir artış yaşadı ve yatırımcıların dikkatini çekti. Fiyattaki yükselişe, 24 saatlik küresel ticaret hacminde yüzde 22’nin üzerinde artış eşlik etti. Bu artış 556 milyon dolara ulaştı.

Upbit borsasında listelenen IMX/KRW paritesi, küresel aktivitenin yaklaşık yüzde 20’sini oluştururken, Binance‘in IMX-tether (IMX/USDT) çifti toplam hacme yüzde 7 katkıda bulundu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x