Yükleniyor...

Ledger, NFT Bölümünü Yönetmek İçin Eski Bir Apple Music Çalışanını İşe Aldı

Kripto para donanım cüzdanı sağlayıcısı Ledger, non-fungible token (NFT) bölümünü yönetmek için eski bir Apple Music yöneticisini işe aldı.

nft music

Kripto para donanım cüzdanı sağlayıcısı Ledger, non-fungible token (NFT) bölümünü yönetmek için eski bir Apple Music yöneticisini işe aldı.

Apple Music’te eski dans ve elektronik sanatçılar ilişkileri başkanı olan Parker Todd Brooks, Ledger’ın NFT’ler için sunduğu depolama olanaklarını denetleyecek ve genişletecek.

NFT’ler, benzersiz sanat eserlerine bağlı dijital sertifikalardır. Son aylarda popülerliği önemli ölçüde arttı. Brooks, özellikle Ledger’ı sanatçı ve NFT toplulukları ile köprü kurmaya ve NFT yönetim ürünleri geliştirmeye odaklanacak. Aynı zamanda bir Apple Music eski çalışanı olan Ledger’ın baş deneyim sorumlusu Ian Rogers, The Block’a “NFT’lerinizi zaten defterinizde saklayabilirsiniz” dedi ve ekledi:

“Ve NFT’lerin artan popülaritesiyle birlikte, Ledger Live’da NFT deneyimini iyileştirmek için insanlardan artan bir talep alıyoruz.”

Rogers, Ledger’ın kullanıcılar için NFT deneyimini özellikle nasıl iyileştireceği konusunda yorum yapmadı, ancak Brooks, The Block’a firmanın “kullanışlı ancak basit ve güzel ürünler” yaratacağını söyledi. Brooks şunları söyledi:

“Kariyerimi sanatçı topluluğuna hizmet ederek geçirdim. Ve NFT’lerle, NFT’leri internete bağlı cihazlarda depolamadaki güvenlik sorunlarını aynı anda ele alırken, sanat ve müziğin nasıl yaratıldığını, örneklendiğini ve yönetildiğini yeniden hayal etme fırsatı var.”

Rogers, NFT’lerin hep burada kalacağını söyledi:

“Hayatımızın çoğunu uzaktan yaşarken, Postmates, Netflix, Zoom ve Amazon Prime ile yaşarken, dijital koleksiyonculara dönüşmemiz şaşırtıcı mı? NFT’ler, doğuştan gelen insan özelliklerinden yararlanır: Toplama, saklama ve paylaşma.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner