Yükleniyor...

Litecoin (LTC) Bitcoin’e (BTC) Liderlik mi Ediyor?

Litecoin (LTC), bu hafta sonu Eylül 2019'dan bu yana ilk kez 70 dolara ulaştı ve bu Bitcoin boğa koşusunun başlayacağına dair spekülasyonların körüklenmesine neden oldu.

litecoin bitcoine liderlik ediyor

Litecoin (LTC), bu hafta sonu Eylül 2019’dan bu yana ilk kez 70 dolara ulaştı ve bu Bitcoin boğa koşusunun başlayacağına dair spekülasyonların körüklenmesine neden oldu.

Birçok büyük altcoin’de olduğu gibi, ocak ayı, ay başında sadece 43 dolar üzerinden işlem gören Litecoin için oldukça başarılıydı. Yüzde 65’lik sıçrama, özellikle bir nedenden dolayı trader’ların dikkatini çekti. Twitter kullancısı Loma‘nın cumartesi günü belirttiği gibi, LTC geçen yıl Mart ayında benzer bir performans sergiledi. LTC, dört hafta boyunca fiyatını iki katına çıkardıktan sonra, 13 bin 800 dolarlık rekorla üç aylık bir boğa koşusuna başlayan Bitcoin’e yol verdi.

Mevcut hissi analiz eden Loma ve diğerleri şimdi tarihin yine tekerrür edeceğini düşünüyor.

Litecoin Artış Yaşıyor

“Litecoin Bitcoin’e liderlik ediyor” diyen yatırımcı Michael Flaum Cuma günü Twitter’da şunları söyledi:

“Litecoin yüzde 5,8 arttı. Neden bilmiyorum, ama bu yaygın bir trend. Bitcoin’in 10 bin dolar olması şu sıra çok mümkün.”

6 bin dolar aralığından ayrılan yorumcular, artık bu seviyelere geri dönüşün pek olası olmadığına inanıyorlar. Cuma günkü bir tartışmada, iyi bilinen iki kripto YouTuber, 9 bin 400 dolarlık mevcut seviyelerde, BTC / USD’nin zaten en az 80 bin dolara ulaşabilecek boğa döngüsünde olduğunu ileri sürerek, beklentileri körükledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x