Litecoin (LTC) Halving'ine son 17 gün: Fiyat düşüyor! • Coinkolik
Yükleniyor...

Litecoin (LTC) Halving’ine son 17 gün: Fiyat düşüyor!

Litecoin (LTC) Halving'ine sayılı günler kaldı, Fiyat, güç kaybetmeye devam ediyor.

Litecoin yukseliyor kripto

Litecoin (LTC) Halving’ine sayılı günler kaldı, Fiyat, güç kaybetmeye devam ediyor. LTC için son durum ne?

LTC Halving’ine yaklaşık olarak 17 gün kaldı. Temel analiz doğrultusunda işlem gerçekleştiren yatırımcılar, LTC’nin volatil hareketlerinden endişeleniyor gibi. Kısa sürede 115 dolardan 93 dolara gelen LTC, Halving etkisini yitiriyor olabilir mi? LTC, tekrardan bir yukarı yönlü hamle yapacak ise hangi seviyeleri hedefleyebilir?

Litecoin’de (LTC) önemli bölgeler

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

115 dolara ulaşmasından beri düşüş eğiliminde seyreden LTC, 95 dolardan birkaç kez destek buldu. Şu an için yine aynı fiyat bölgesinde olan major coin tutunmaya çalışıyor. Halving’ine günler kalan LTC, yukarı yönlü hareket yapacaksa sırasıyla 97,60 – 102,11 – 115,08 – 120,94 ve 129.49 doları hedefleyebilir.

Halving’e giderek yaklaşılması, haber alım-satımı ile daha çok volatilite yaratabilir. Sürece çok az kaldığından dolayı bu durumun satış baskısı yaratması muhtemel. Bu senaryoda ise LTC adına takip edilmesi gereken kritik destek bölgeleri sırasıyla 94,89 – 85,23 ve 77 dolardır. Ek olarak, yakın zamanda Halving gerçekleştiren kripto paraların ipucu olması için fiyat yapıları incelenebilir.

Ekran Resmi 2023 07 15 11.17.35

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x